Selke sa za 3 minúty postaral o obrat Herthy, kanonáda majstra

, 14.04.2018 17:43, aktualizované: 21:04
Davie Selke
Davie Selke z Herthy oslavuje prvý zo svojich dvoch gólov proti Kolínu. Autor: ,

Futbalisti Herthy Berlín sa potrápili s posledným Kolínom nad Rýnom, no napokon zvíťazili 2:1 v sobotňajšom stretnutí 30. kola najvyššej nemeckej súťaže I. bundesligy.

Družstvo z hlavného mesta Nemecka prehrávalo po polčase 0:1, ale v úvode druhého dejstva sa dvakrát presadil Davie Selke. Zo slovenskej dvojice v kádri Herthy hral iba Ondrej Duda od 66. min, Peter Pekarík sedel na lavičke náhradníkov.

Bayern Mníchov prevalcoval Borussia Mönchengladbach 5:1. Hostia sice viedli od 9. minúty zásluhou Josipa Drmiča, no už istý majster nedal súperovi šancu.