Keď musíš, tak musíš. Brankár močil počas zápasu, rozhodca ho vylúčil

Brankár štvrtoligového talianskeho futbalového tímu z mesta Messina uvidel červenú kartu zo vskutku šokujúcej príčiny - močil za bránkou počas stretnutia.

27.03.2018 09:58

Dvadsaťjedenročný Armando Prisco to už nemohol vydržať a päť minút pred koncom dažďom poznačeného derby proti Igea si odskočil za svoju bránku, aby sa vymočil.

Pritom naskočil až v druhom polčase do súboja I-skupiny Serie D, ktorý sa skončil 0:0.

„Urobil som pri tom taký pohyb, akoby som strečoval. Uvedomil som si, že ľudia sú všade navôkol a chcel som pred nimi zakryť, že som močil,“ povedal Prisco. Rozhodca si to však všimol a spýtal sa Prisca, čo to vlastne urobil.

„Myslím si, že rozhodca to vzal zbytočne osobne. Ja som sa mu priznal, ale nemyslím si, že si to ľudia všimli,“ vysvetlil Prisco.

Keďže Messina už vystriedala maximum, čiže troch hráčov, zostávajúcich 5 minút do konca zápasu po vylúčení brankára musel odchytať jeden zo stredných obrancov. Podarilo sa mu udržať čisté konto.

Prisco ubezpečil, že niečo také sa už nestane. „Mám len 21 rokov a nemyslím si, že nedokážem dlhodobo udržať moč,“ dodal brankár Messiny.

Viac na túto tému: #Messina #Armando Prisco