Polaček mohol chytať v Premier League. Telefonátu z Londýna sa nedočkal

08.02.2018 21:00
Martin Polaček
Brankár Martin Polaček na snímke z mája 2015 v drese Dunajskej Stredy. Autor: ,

Brankár slovenskej futbalovej reprezentácie Martin Polaček potvrdil, že bol v zime blízko k prestupu do tímu účastníka najvyššej anglickej súťaže Premier League Crystal Palace.

Mal i iné ponuky, no vybral si Anglicko. S Crystalom Palace sa dohodol i na podmienkach, prestup sa napokon neuskutočnil.

„Veľmi som sa potešil, že sa o mojich výkonoch dozvedeli aj v Anglicku. Začalo sa to riešiť dosť neskoro a doteraz neviem, prečo sa to nestihlo. Boli sme už na všetkom dohodnutí. Môj manažér prišiel do Anglicka a zrazu to celé padlo,“ povedal 27-ročný gólman pre web sportinak.sk.

Od vysnívaného prestupu ho delil jediný telefonát, ktorý mal prijať v posledný deň prestupového obdobia. „Čakal som naň celý deň. Bol som pripravený, že mi zavolajú, nasadnem do lietadla a pôjdem na lekársku prehliadku. Žiaľ, nedočkal som sa,“ uviedol Polaček, ktorý nevylúčil, že ešte stále je v možná zmena jeho pôsobiska.

„V kvalitnejších ligách sa síce už skončilo prestupové obdobie, stále sú nejaké krajiny v hre. Čakám, čo prinesú ďalšie dni a ak by sa nič neudialo, budem ďalej pokračovať v Lubine, kde mám platnú zmluvu do leta,“ dodal.

Zaglebie Lubin zimuje na 5. mieste najvyššej poľskej futbalovej súťaže so ziskom 32 bodov. Na čele je Legia Varšava s 38 bodmi.

#Martin Polaček #Crystal Palace
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
24,99
Sweet farebné alstromérie

Sweet farebné alstromérie

49,99
Amore červené ruže

Amore červené ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk