Slovenský futbalový stredopoliar Miroslav Stoch v službách pražskej Slavie sa v sobotňajšom prípravnom zápase proti ukrajinskému Šachtaru Doneck zaskvel gólom z vlastnej polovice ihriska. Slavia napokon prehrala 2:3.

03.02.2018 16:28

Stoch poslal svoj klub do vedenia už v 17. minúte zápasu, keď si po rýchlo zahratej štandardnej situácii a prihrávke od krajana Jakuba Hromadu všimol vybehnutého brankára súpera a preloboval ho ďalekonosnou strelou z asi 55 metrov.

Šachtaru sa však ešte do polčasu podarilo zápas otočiť a napokon si pripísal tesný triumf.

„Je to fantastický pocit, niečo podobné sa mi podarilo prvýkrát v kariére. Často som o tom sníval a premietal si to v hlave, aké to môže byť skórovať z vlastnej polovice. Dnes sa mi to podarilo,“ povedal niekdajší reprezentant Slovenska Stoch pre oficiálny web Slavie.