Maradona junior odkazuje Hamšíkovi: Rekord je v správnych rukách

27.12.2017 18:35

Diego Armando Maradona Sinagra, syn legendárneho futbalistu Diega Maradonu si myslí, že nový rekord SSC Neapol v počte strelených gólov je v správnych rukách. V súčasnosti historicky najlepším kanonierom Neapola je slovenský reprezentant Marek Hamšík so 116 presnými zásahmi.

Marek Hamšík je klubovým rekordérom Neapola v...
Marek Hamšík je klubovým rekordérom Neapola v počte gólov. Autor: SITA/AP, Ciro Fusco

Počas ostatného týždňa v zápase 18. kola talianskej Serie A proti Sampdorii Janov (3:2) sa na čele internej tabuľky strelcov osamostatnil práve od Maradonu.

„Cítil som sa nostalgicky, keďže až dosiaľ prvenstvo patrilo môjmu otcovi. Potom som však bol šťastný, pretože rekord nemohol patriť nikomu lepšiemu. Marek si to zaslúži za to, čo všetko spravil pre Neapol. Môj otec bol takisto z Hamšíka nadšený,“ povedal Sinagra.

Tridsaťjedenročný futbalista či hráč plážového futbalu verí, že Neapol má v sezóne 2017/2018 skvelé šance na zisk Scudetta, čiže titulu v Serie A.

„Vidím skvele organizovaný tím. Verím, že okrem toho, že pravdepodobne budú jeho hráči zimovať na prvom mieste tabuľky, na konci sezóny sa budú tešiť z majstrovského titulu,“ uzavrel rodák z Neapola.

#SSC Neapol #Marek Hamšík #Diego Maradona
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
139,99
Amore červené ruže Grand

Amore červené ruže Grand

23,99
Dôkaz lásky červený

Dôkaz lásky červený

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk