Pohárová dráma. Vardy vyrovnal v 96. minúte, po jeho zlyhaní sa však tešilo City

Futbalisti Arsenalu Londýn postúpili do semifinále Anglického ligového pohára. V utorkovom zápase štvrťfinále zdolali v mestskom derby hráčov West Hamu 1:0. Rozhodujúci gól strelil v závere prvého polčasu Danny Welbeck.

20.12.2017 07:58
Jamie Vardy Foto: ,
Jamie Vardy po nepremenenej jedenástke v rozstrele.

Súboj Leicester City – Manchester City v 96. minúte poslal do predĺženia domáci kanonier Jamie Vardy, ktorý vyrovnal na 1:1. V predĺžení gól nepadol a rozhodli strely zo značky pokutového kopu. Uspel v nich líder Premier League z Manchestru.

Všetci štyria hráči City premenili svoje pokusy, zatiaľ čo poslední dvaja domáci strelci Vardy a Riyad Mahrez zaváhali proti Claudiovi Bravovi. Víťazný jedenástkový zásah si pripísal Gabriel Jesus.

Štvrťfinále Anglického ligového pohára (na jeden zápas):
Arsenal Londýn – West Ham United 1:0
Leicester City – Manchester City 1:1 (1:1, 1:1) – 3:4 na strely zo značky pok. kopu

Viac na túto tému: #manchester city #anglický Ligový pohár #FC Arsenal #Jamie Vardy #Leicester City