Neapol je opäť na čele Serie A, Škriniar a spol. s prvou prehrou

Futbalisti Interu Miláno utrpeli prvú prehru v aktuálnej sezóne talianskej Serie A. V sobotňajšom zápase 17. kola prekvapujúco nestačili na Udinese a doma prehrali 1:3.

16.12.2017 17:10 , aktualizované: 20:14
Prvá prehra Interu Miláno v sezóne Fotogaléria - 10 fotiek Všetky fotky
Sklamanie Antonia Candrevu po prvej prehre v...

Skóre otvoril v 14. minúte hosťujúci Kevin Lasagna. Inter dokázal bleskovo kontrovať, keď o dve minúty neskôr vyrovnal kanonier Mauro Icardi.

To však bolo zo strany Milánčanov, v drese ktorých odohral celý zápas aj slovenský reprezentant Milan Škriniar, v ofenzíve všetko.

Po zmene strán skórovali už len hráči Udinese. Víťazný presný zásah strelil po hodine hry Argentínčan Rodrigo De Paul, gólovú poistku pridal po peknej akcii český krídelník Antonín Barák.

Neapol vyhral na pôde FC Turín 3:1. Hostia otvorili skóre už v štvrtej minúte zásluhou Kalidoua Koulibalyho a druhý gól pridal v 25. minúte poľský reprezentant Piotr Zieliňski.

V 30. minúte po prihrávke od Driesa Mertensa skóroval z dvanástich metrov slovenský reprezentant Marek Hamšík, ktorý sa týmto zásahom vyrovnal legendárnemu argentínskemu útočníkovi Diegovi Maradonovi, ktorý v drese Naepola zaznamenal 115 gólov vo všetkých súťažných zápasoch.

Domácim sa v druhom polčase podarilo už iba skorigovať, keď sa pohotovou strelou z hranice šestnástky prezentoval taliansky útočník Andrea Belotti. Neapol sa zároveň vrátil na prvé miesto v tabuľke, keď využil zaváhanie doterajšieho lídra Interu Miláno.