Perfektný hetrik! Útočník dal dva góly a počas zápasu odišiel za rodiacou manželkou

Tak trochu iný hetrik zaznamenal v utorok útočník Ryan Colclough z Wiganu. Futbalista druholigového anglického klubu najprv strelil v zápase s Doncasterom dva góly, potom však v 60. minúte vystriedal a ešte počas stretnutia odišiel do pôrodnice za manželkou, aby stihol narodenie syna.

22.11.2017 22:30

Pôrodná asistentka pritom ešte v deň zápasu Colcloughovi povedala, že jeho manželka porodí o niekoľko dní. Dvadsaťdvaročný útočník preto proti Doncasteru nastúpil a v nadstavenom čase prvého polčasu sa postaral o druhý gól Wiganu.

Cez prestávku sa dozvedel, že jeho manželka začala rodiť, ale aj tak sa vrátil na ihrisko a v 58. minúte zvýšil na 3:0.

Až potom ho tréner vystriedal. „Bol som myšlienkami niekde inde, ale napriek tomu som išiel na ihrisko a dal gól. Pozrel som sa na kouča a ten povedal, že teraz ma už vystrieda,“ uviedol Colclough.

„Bežal som do šatne, vzal som si kľúče od auta a telefón a išiel do nemocnice,“ dodal.

⚽️⚽️ Check out Ryan Colclough's perfect hat trick through our story ⬆️⬆️⬆️ #wafc #Wigan #Latics