Peruánskeho Ronaldinha zranila dymovnica. Mal oslavovať inde, reagoval súper

06.11.2017 12:15
Cristian Benavente
Cristian Benavente. Autor: ,

Peruánskeho útočníka Cristiana Benaventeho zranila v nedeľu pri oslave gólu v belgickej futbalovej lige plechovka dymovnice. Priletela zo sektora fanúšikov domácich Antverp vo chvíli, keď dvadsaťtriročný reprezentačný stredopoliar strelil druhý gól a zvýšil na 2:1.

Benaventa zasiahli do ramena a niekoľko minút trvalo, kým sa z bolestivej rany otriasol a bol schopný pokračovať v zápase. Tréner domáceho tímu László Bölöni poznamenal, že si mohol na oslavu nájsť iné miesto ako v blízkosti fanúšikov.

„Nechcel som nikoho provokovať, len som mal radosť a v eufórii inštinktívne bežal ďalej,“ uviedol mladý futbalista s prezývkou peruánsky Ronaldinho.

Góly španielskeho rodáka Benaventa nakoniec Charleroi zabezpečili víťazstvo 3:1, vďaka ktorému si Sporting udržal druhé miesto v tabuľke. Úspešný strelec zápas nedohral, ​​pretože v závere striedal. Či Antverpám za hodenie pyrotechniky hrozí trest, nie je jasné.

„Liga sa tým bude zaoberať, pretože nášmu hráčovi hodili do hlavy dymovnicu a rozhodca to, predpokladám, do zápisu uviedol. Počítam s tým, že príde pokuta,“ povedal novinárom sekretár Charleroi Pierre-Yves Hendrickx.

#Sporting Charleroi #Cristian Benavente #Antverpy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
21,99
Ružový flower pot ružové ruže a biele alstromérie

Ružový flower pot ružové ruže a biele alstromérie

23,99
Amore ružové ľalie

Amore ružové ľalie

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk