Sparta opäť nevyhrala. Pod Stramaccionim sa trasie stolička

30.09.2017 22:57

Futbalisti Sparty v deviatom kole HET ligy iba remizovali v malom pražskom derby s Duklou 0:0. Klub z Letnej v najvyššej súťaži nevyhral vonku štvrtýkrát za sebou a jeho strata na vedúcu Plzeň, s ktorou hrá ďalší zápas, môže v nedeľu v prípade výhry Viktorie narásť už na dvanásť bodov.

Bližšie k výhre mali domáci, ale Jan Holenda trafil len žrď. Dukla doma prvýkrát v sezóne nezvíťazila, ale proti Sparte bodovala po piatich zápasoch a je ôsma.

Tréner Stramaccioni nasadil na Dukle rovnakú zostavu ako pred týždňom pri výhre 3:0 nad Teplicami. Veterán Rosický sa po zdravotných problémoch vrátil aspoň na lavičku.

Gól však Sparta nestrelila a stratila ďalšie body. Stramaccioni musel čeliť aj otázke, či uvažuje nad rezignáciou. „Robím si svoju prácu na sto percent, v živote sa nevzdávam,“ reagoval Talian.

Gól nepadol ani v druhom zápase, Slovácko remizovalo s Karvinou 0:0.

HET liga – 9. kolo

Slovácko – Karviná 0:0
Patrik Šimko (Slovácko) sedel na lavičke náhradníkov, Marek Janečka odohral celý zápas, Peter Štepanovský hral do 90.+ min a v nadstavenom čase videl ŽK, Patrik Le Giang (všetci Karviná) sedel na lavičke náhradníkov.

Dukla Praha – Sparta Praha 0:0
Ivan Schranz hral do 79. min, Róbert Kovaľ (obaja Dukla) sedel na lavičke náhradníkov, Martin Dúbravka odchytal celý zápas, Lukáš Štetina (obaja Sparta) odohral celý duel

#Sparta Praha #Martin Dúbravka #Lukáš Štetina #HET liga #Dukla Praha
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
29,99
Flower bag farebné karafiáty

Flower bag farebné karafiáty

23,99
Amore biele ľalie

Amore biele ľalie

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk