Ešte nestratili ani bod. Dominancia Viktorie pokračuje

Futbalisti Plzne zdolali Zlín 2:1, zvíťazili aj v siedmom kole českej HET ligy a vylepšili si rekordný vstup do sezóny. Viktoria vedie tabuľku o šesť bodov pred druhou Slaviou, na piatu Spartu už majú zverenci Pavla Vrbu desaťbodový náskok

18.09.2017 20:23

Na začiatku prvého polčasu skórovali Daniel Kolář a Michael Krmenčík, chvíľu pred polčasovou prestávkou vyrovnal vlastným gólom Tomáš Hájek po strele Ubonga Ekpaia. Plzenčania si napravili chuť po štvrtkovej prehre 0:3 na ihrisku rumunského klubu FCSB. Naopak, Zlín prehral aj vo štvrtom zápase u súpera v sezóne.

V domácom tíme do duelu zasiahli Patrik Hrošovský, Matúš Kozáčik a Marek Bakoš, za hostí Róbert Matejov.

HET liga – 7. kolo

Viktoria Plzeň – Fastav Zlín 2:1 (2:1)

• Góly: 12. Kolář, 15. Krmenčík – 43. Hájek (vlastný). Rozhodovali: Nenadál – Kotík, Kříž. ŽK: Bakoš – Bačo, Matejov, Džafič. Divákov: 9128.
  • Plzeň: Kozáčik – Řezník, Hejda, Hájek, Limberský – Živulič, Hrošovský – Petržela (62. Zeman), Kolář (72. Bakoš), Kopic – Krmenčík (89. Řezníček).
  • Zlín: Dostál – Matejov, Bačo, Gajič, Holzer – Ekpai (87. Beauguel), Traoré (83. Železník), Jiráček, Bartošák (81. Džafič) – Vukadinovič, Diop.
Viac na túto tému: #Viktoria Plzeň #Matúš Kozáčik #Patrik Hrošovský #HET liga