Ancelotti odchádza do Číny, tvrdí bývalý hráč Bayernu. Je to vtip, reagoval tréner

12.09.2017 15:29
Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti. Autor: ,

Taliansky tréner Carlo Ancelotti v januári odíde z nemeckého futbalového klubu Bayern Mníchov a zamieri do Číny. Tvrdí to niekdajší hráč bavorského mužstva Mario Basler.

Podľa 48-ročného bývalého záložníka s razantnou strelou už Ancelotti podpísal zmluvu s novým čínskym zamestnávateľom a uprostred sezóny 2017/2018 sa presunie na Ďaleký východ. Talian však správy poprel a označil ich za vtip.

„Počul som, že Ancelotti podpísal kontrakt s čínskym klubom. Z toho, čo viem, odíde v zime, keďže vtedy sa v Číne začne nová sezóna,“ povedal Basler podľa webu football-italia.net.

Účastník MS 1994 aj zlatý medailista z ME 1996 zároveň dodal, že hoci si nie je úplne istý Ancelottiho odchodom z Mníchova, verí svojmu zdroju.

„Nemôžem tvrdiť, že je to na 100 % pravda, ale môj zdroj je spoľahlivý. Nemôžem o ňom povedať nič negatívne, pretože mu verím,“ doplnil Mario Basler.

Päťdesiatosemročný Ancelotti má v Bayerne zmluvu ešte na dva roky, v uplynulej sezóne s tímom triumfoval v nemeckej I. bundeslige.

„Musíte sa opýtať Baslera, ak je o tom presvedčený. Ja si myslím, že to bol vtip. Viete, iba málo ľudí tento žart pochopilo a mnohí to zobrali vážne,“ okomentoval Ancelotti šumy ohľadne možného odchodu z Nemecka. Citoval ho napríklad web televíznej stanice ESPN.

#Bayern Mníchov #Carlo Ancelotti #Mario Basler
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
29,99
Vianočný aranžmán veniec so sviečkou strieborný

Vianočný aranžmán veniec so sviečkou strieborný

23,99
Amore Ľalia Color

Amore Ľalia Color

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk