Ancelotti odchádza do Číny, tvrdí bývalý hráč Bayernu. Je to vtip, reagoval tréner

12.09.2017 15:29
Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti. Autor: ,

Taliansky tréner Carlo Ancelotti v januári odíde z nemeckého futbalového klubu Bayern Mníchov a zamieri do Číny. Tvrdí to niekdajší hráč bavorského mužstva Mario Basler.

Podľa 48-ročného bývalého záložníka s razantnou strelou už Ancelotti podpísal zmluvu s novým čínskym zamestnávateľom a uprostred sezóny 2017/2018 sa presunie na Ďaleký východ. Talian však správy poprel a označil ich za vtip.

„Počul som, že Ancelotti podpísal kontrakt s čínskym klubom. Z toho, čo viem, odíde v zime, keďže vtedy sa v Číne začne nová sezóna,“ povedal Basler podľa webu football-italia.net.

Účastník MS 1994 aj zlatý medailista z ME 1996 zároveň dodal, že hoci si nie je úplne istý Ancelottiho odchodom z Mníchova, verí svojmu zdroju.

„Nemôžem tvrdiť, že je to na 100 % pravda, ale môj zdroj je spoľahlivý. Nemôžem o ňom povedať nič negatívne, pretože mu verím,“ doplnil Mario Basler.

Päťdesiatosemročný Ancelotti má v Bayerne zmluvu ešte na dva roky, v uplynulej sezóne s tímom triumfoval v nemeckej I. bundeslige.

„Musíte sa opýtať Baslera, ak je o tom presvedčený. Ja si myslím, že to bol vtip. Viete, iba málo ľudí tento žart pochopilo a mnohí to zobrali vážne,“ okomentoval Ancelotti šumy ohľadne možného odchodu z Nemecka. Citoval ho napríklad web televíznej stanice ESPN.

#Bayern Mníchov #Carlo Ancelotti #Mario Basler
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
34,99
Perla tulip sunny

Perla tulip sunny

29,99
Sweet Rose Gerbera Mix

Sweet Rose Gerbera Mix

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk