Prvá bodová strata United. Hughes postrčil Mourinha, ten mu nepodal ruku

10.09.2017 10:27

Futbalisti Stoke City doma remizovali s hráčmi Manchestru United 2:2 v sobotňajšom stretnutí 4. kola najvyššej anglickej súťaže.

Viac než samotný zápas zaujal stret medzi trénermi oboch tímov, ktorí si po zápase odmietli podať ruky. Mark Hughes, ktorý vedie Stoke City obvinil svojho náprotivka Josého Mourinha z toho, že psychicky nezvládol výsledok svojho mužstva.

Medzi oboma „kohútmi“ došlo k stretu ešte pred záverečným hvizdom. „Postrčil som ho, pretože stál v mojom technickom priestore. Možno preto si so mnou nechcel potriasť rukou. No mohlo to byť aj preto, lebo remízu považoval za negatívny výsledok. Jeho tím prišiel do Stoke a všetci očakávali, že nás zdolajú. Na druhej strane mi však už v minulosti veľa trénerov nepodalo ruku, takže môžem byť na vine aj ja,“ povedal po zápase Hughes.

Portugalský tréner Mourinho naopak nechcel stret s Hughesom komentovať. V rozhovore pre BBC povedal: „Dávam prednosť tomu, aby som na otázku ohľadom podania rúk neodpovedal. Je to zlá otázka, pretože to vyzerá tak, že to bola moja chyba, ale to nie je správne.“

Manchester United po troch víťazstvách v rade bez inkasovaného gólu prvýkrát stratil v aktuálnom ligovom ročníku body. Stále je s 10 bodmi na čele tabuľky Premier League, ale už len o skóre pred mestských rivalom Manchestrom City.

#José Mourinho #Manchester United #Mark Hughes #Stoke City
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
24,99
Perla Ruža Color

Perla Ruža Color

34,99
Rozeta

Rozeta

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk