Tréner zúri, manželka hrozí rozvodom. Stálo to Rooneymu za to?

08.09.2017 16:39
Rooney Everton
Wayne Rooney sa svojim správaním dostal do problémov. Autor: ,

Problémy bývalého kapitána anglickej futbalovej reprezentácie Wayna Rooneyho pre minulotýždňovú jazdu pod vplyvom alkoholu nekončia. Ako zatiaľ posledný ho verejnej kritike podrobil jeho klubový kouč z FC Everton Ronald Koeman.

„Som veľmi rozčarovaný z jeho konania. Takto by sa profesionálny futbalista nemal správať,“ uviedol Koeman pre televíziu BBC a dodal: „Celý prípad vyriešime interne. Rozprával sa s ním už aj prezident klubu Bill Kenwright.“

Rooneyho v noci na piatok zatkla polícia po tom, ako v podnapitom stave šoféroval motorové vozidlo. Ako veľmi rýchlo vypátral britský bulvár, auto značky Volkswagen Beetle však nepatrilo jemu, ale 29-ročnej Laure Simpsonovej, ktorá s ním sedela v aute a s ktorou predtým popíjal v jednom z barov v Cheshire.

Podľa dostupných informácií nafúkal útočník FC Everton trojnásobne viac ako je povolený limit v Anglicku. „Obdivoval môj výstrih a spýtal sa: ‚Sú pravé?‘ Vymenili sme si zopár bozkov, objatí, o nič nešlo," povedala Simpsonová.

Správanie manžela sa pochopiteľne nepáčilo jeho polovičke Coleen Rooneyovej, s ktorou má futbalista tri deti a štvrté je na ceste. V čase, keď sa Rooney zabával v bare so Simpsonovou, bola aj s deťmi na dovolenke na Malorke. Podľa médií teraz Rooneyová seriózne zvažuje možnosti rozvodu.

#Wayne Rooney #FC Everton #alkohol za volantom
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku