Škriniar mieri zo Sampdorie Janov do Interu Miláno, hlásia Taliani

22.06.2017 22:28, aktualizované: 23.06.2017 13:02
Milan Škriniar
Milan Škriniar. Autor: ,

Slovenský futbalový reprezentant Milan Škriniar je blízko k prestupu zo Sampdorie Janov do slávneho Interu Miláno.

Tvrdia to viaceré talianske médiá vrátane portálu football-italia.net. O budúcnosti 22-ročného defenzívneho univerzála sa môže rozhodnúť už v najbližších dňoch, keď sa technický riaditeľ Interu Walter Sabatini vráti z Číny a stretne sa s predstaviteľmi Sampdorie. Inter je údajne ochotný zaplatiť za Slováka 10 miliónov eur a do Janova poslať 23-ročného Gianlucu Caprariho, ktorý v ostatnej sezóne hosťoval v Pescare.

Podľa spomenutého zdroja sa už uskutočnilo stretnutie medzi športovým riaditeľom Interu Pierom Ausiliom a funkcionármi Sampdorie. Problémom pri dohode môže byť prestupová čiastka, pretože janovský tím za Škriniara požaduje 27 miliónov eur, prípadne 20 miliónov eur a Caprariho.

Vedenie Sampdorie sa podľa špekulácii zaujíma aj o Interistov Andreu Ranocchiu, Juta Nagatoma či Cristiana Ansaldiho, ale nepredpokladá sa, že by boli zahrnutí v prípadnom transfere so Škriniarom. Rodák zo Žiaru nad Hronom pôsobí v Janove od januára 2016, keď prestúpil z MŠK Žilina. V ostatnej sezóne odohral 35 zápasov a bol dôležitým pilierom obrany svojho mužstva. V roku 2016 bol súčasťou slovenského národného tímu na európskom šampionáte vo Francúzsku, aktuálne reprezentuje Slovensko i na ME hráčov do 21 rokov v Poľsku.

V ostatnej sezóne odohral 35 zápasov a bol dôležitým pilierom obrany svojho mužstva. V roku 2016 bol súčasťou slovenského národného tímu na európskom šampionáte, aktuálne reprezentuje Slovensko i na ME hráčov do 21 rokov v Poľsku.

#Sampdoria Janov #Milan Škriniar #Inter Miláno
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
28,99
Sweet Rose Lily Red

Sweet Rose Lily Red

29,99
Irigo Aranžmán veniec Home oranžový

Irigo Aranžmán veniec Home oranžový

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk