Real si poradil s Alavésom, Barcelona plienila v Granade

Futbalisti Realu Madrid triumfovali na Estadio Santiago Bernabéu nad Alavésom 3:0 v nedeľňajšom stretnutí 29. kola La Ligy. V prvom polčase skóroval Karim Benzema, v druhej časti zápasu pridali góly "bieleho baletu" Isco a Nacho.

02.04.2017 18:23 , aktualizované: 22:44
Nacho Fernandez, Real Madrid Foto: ,
Hráč Realu Madrid Nacho Fernandez sa teší z gólu.

Darilo sa aj najväčšiemu konkurentovi Realu Madrid v boji o španielsky titul FC Barcelona. „Blaugranas“ zvíťazili v Granade 4:1. Na otvárací gól Luisa Suáreza dokázal odpovedať domáci Jérémie Boga v úvode druhého polčasu. Napokon sa však tešili hostia – rozhodujúci zásah dosiahol Paco Alcacér. Granada dohrávala bez vylúčeného Ucheho Agba a hostia presilovku zužitkovali, keď najprv vlastného brankára prekonal Matthieu Saunier a v závere duelu sa presadil Neymar. Barcelona zaostáva za vedúcim „bielym baletom“ o dva body, ale Real má zápas k dobru. Granada je na 19. mieste.

Granada – FC Barcelona 1:4 (0:1)
Góly: 50. Boga – 44. L. Suárez, 64. Paco Alcacér, 83. Saunier (vlastný), 90.+ Neymar, ČK: 82. Agbo (Granada) po druhej ŽK