mapa tratevíťazThomas1. etapavíťazKittel2. etapavíťazSagan3. etapavíťazDémare4. etapavíťazAru5. etapavíťazKittel6. etapavíťazKittel7. etapavíťazCalmejan8. etapavíťazUrán9. etapavíťazKittel10. etapavíťazKittel11. etapavíťazBardet12. etapavíťazBarguil13. etapavíťazMatthews14. etapavíťazMollema15. etapavíťazMatthews16. etapavíťazRoglič17. etapavíťazBarguil 18. etapavíťazBoasson Hagen19. etapa22.7.indiv. čas., 22,5 km20. etapa23.7.rovinatá, 103 km21. etapa

Štyri dni potom, ako Barcelona nadchla Európu, v lige kruto zaváhala. Real vyhral

12.03.2017 18:36
Barcelona
Momentka zo zápasu Deportivo La Coruňa - FC Barcelona. Autor: ,

Hráči FC Barcelona prekvapujúco zaváhali v La Coruni a domácemu mužstvu podľahli 1:2 v nedeľňajšom stretnutí 27. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže.

Skóre duelu otvoril v 40. min Joselu, ale krátko po polčasovej prestávke vyrovnal kanonier „blaugranas“ Luis Suárez. O víťazstve domácich rozhodol v 74. min presným zásahom Alex Bergantinos.

Barcelona nedeľňajším nezdarom hodila rukavicu Realu Madrid, ktorý na katalánskeho lídra tabuľky stráca už iba jeden bod, no má dva zápasy k dobru. Futbalisti „bieleho baletu“ sa môžu na čelo La Ligy dostať už v nedeľu večer, keď na domácej pôde privítajú Betis Sevilla.

San Sebastián – Athletic Bilbao 0:2 (0:1)
Góly: 28. Raúl Garcia (z pok. kopu), 56. I. Williams

La Coruňa – FC Barcelona 2:1 (1:0)
Góly: 40. Joselu, 74. Bergantinos – 46. L. Suárez

Celta Vigo – Villarreal 0:1 (0:1)
Gól: 45. Soldado

Real Madrid – Betis Sevilla 2:1 (1:1)
Góly: 41. C. Ronaldo, 81. Sergio Ramos – 25. K. Navas (vlastný), ČK: 78. Piccini (Betis Sevilla) po druhej ŽK