mapa tratevíťazThomas1. etapavíťazKittel2. etapavíťazSagan3. etapavíťazDémare4. etapavíťazAru5. etapavíťazKittel6. etapavíťazKittel7. etapavíťazCalmejan8. etapavíťazUrán9. etapavíťazKittel10. etapavíťazKittel11. etapavíťazBardet12. etapavíťazBarguil13. etapavíťazMatthews14. etapavíťazMollema15. etapavíťazMatthews16. etapavíťazRoglič17. etapavíťazBarguil 18. etapavíťazBoasson Hagen19. etapa22.7.indiv. čas., 22,5 km20. etapa23.7.rovinatá, 103 km21. etapa

Juventus Turín pokutovým kopom v nadstavenom čase zdolal AC Miláno

10.03.2017 22:56
Medhi Benatia
Hráči Juventusu oslavujú gól Medhiho Benatiu. Autor: ,

Futbalisti Juventusu Turín zdolali hráčov AC Miláno 2:1 v piatkovom šlágri 28. kola najvyššej talianskej súťaže Serie A.

Skóre duelu otvoril Mehdi Benatia v závere prvého dejstva vyrovnal Carlos Bacca. Milánčanom skomplikoval sitúáciu José Sosa, ktorý v priebehu štyroch minút inkasoval dve žlté a následnú červenú kartu. Úradujúci majster krátku presilovku rozhodol v nadstavenom čase, keď Paulo Dybala premenil pokutový kop.

Slovenský reprezentant v službách „rossoneri“ Juraj Kucka vybehol na trávnik v 55. minúte. Juventus vedie ligovú tabuľku s 11-bodovým náskokom pred AS Rím, ktorý má však zápas k dobru. Milánčania okupujú siedme miesto.

Výsledok piatkového stretnutia 28. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A:

Juventus Turín – AC Miláno 2:1 (1:1)
Góly: 30. Benatia, 90.+ Dybala (z pok. kopu) – 43. Bacca, ČK: 90.+ J. Sosa (AC Miláno) po druhej ŽK