mapa tratevíťazThomas1. etapavíťazKittel2. etapavíťazSagan3. etapavíťazDémare4. etapavíťazAru5. etapavíťazKittel6. etapavíťazKittel7. etapavíťazCalmejan8. etapavíťazUrán9. etapavíťazKittel10. etapavíťazKittel11. etapavíťazBardet12. etapavíťazBarguil13. etapavíťazMatthews14. etapavíťazMollema15. etapavíťazMatthews16. etapavíťazRoglič17. etapavíťazBarguil 18. etapavíťazBoasson Hagen19. etapa22.7.indiv. čas., 22,5 km20. etapa23.7.rovinatá, 103 km21. etapa

Real pod Zidanom valcuje. Barcelona rozstrieľala Bilbao

17.01.2016 22:46
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo z Realu Madrid. Autor: ,

Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v 20. kole španielskej ligy nad Gijonom jednoznačne 5:1.

Daňou za hladké víťazstvo sú však zranenia Garetha Balea a Karima Benzemu, ktorí nedohrali duel. Walesana vymenil po prestávke Jesé Rodríguez, tesne pred koncom prvého polčasu odkrivkal držiac sa za pravé lýtko.

Francúza v priebehu druhej časti neúmyselne kopol do pravej nohy spoluhráč James Rodríguez, v 65. minúte ho nahradil na ihrisku Chorvát Mateo Kovačič.

Futbalisti FC Barcelona zvíťazili 6:0 s Athleticom Bilbao. Hostia hrali už od 4. min oslabení, červenú kartu inkasoval Gorka Iraizoz a z následného pokutového kopu skóroval Lionel Messi.

Hetrik dosiahol uruguajský kanonier katalánskeho klubu Luis Suárez, ďalšie presné zásahy pridali Neymar a Ivan Rakitič.

Góly: 17. Filipe Luis, 68. a 89. Griezmann

FC Barcelona – Athletic Bilbao 6:0 (2:0)
Góly: 47., 69. a 82. L. Suárez, 7. Messi (z pok. kopu), 31. Neymar, 62. Rakitič, ČK: 4. Iraizoz (Bilbao) za faul