Real pod Zidanom valcuje. Barcelona rozstrieľala Bilbao

17.01.2016 22:46
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo z Realu Madrid. Autor: ,

Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v 20. kole španielskej ligy nad Gijonom jednoznačne 5:1.

Daňou za hladké víťazstvo sú však zranenia Garetha Balea a Karima Benzemu, ktorí nedohrali duel. Walesana vymenil po prestávke Jesé Rodríguez, tesne pred koncom prvého polčasu odkrivkal držiac sa za pravé lýtko.

Francúza v priebehu druhej časti neúmyselne kopol do pravej nohy spoluhráč James Rodríguez, v 65. minúte ho nahradil na ihrisku Chorvát Mateo Kovačič.

Futbalisti FC Barcelona zvíťazili 6:0 s Athleticom Bilbao. Hostia hrali už od 4. min oslabení, červenú kartu inkasoval Gorka Iraizoz a z následného pokutového kopu skóroval Lionel Messi.

Hetrik dosiahol uruguajský kanonier katalánskeho klubu Luis Suárez, ďalšie presné zásahy pridali Neymar a Ivan Rakitič.

Góly: 17. Filipe Luis, 68. a 89. Griezmann

FC Barcelona – Athletic Bilbao 6:0 (2:0)
Góly: 47., 69. a 82. L. Suárez, 7. Messi (z pok. kopu), 31. Neymar, 62. Rakitič, ČK: 4. Iraizoz (Bilbao) za faul