Nezáleží, ako budeme hrať, ale musíme vyhrať, burcuje Atlético pred derby

03.10.2015 12:16
Cristiano Ronaldo, Real Madrid, Koke, Atlético...
Koke sa snaží zastaviť Cristiana Ronalda. Autor: ,

V Madride sa schyľuje k nedeľnému boju futbalových rivalov, Atlético od 20.30 h v 7. kole najvyššej španielskej súťaže "privíta" Real. "Biely balet" vstúpi do stretnutia z tretej ligovej priečky, "Los Colchoneros" aktuálne okupujú piaty stupienok o dva body za úhlavným mestským protivníkom.

Kráľovský veľkoklub sa pod trénerským vedením nového kouča Rafaela Beníteza v tejto sezóne Primera División hrdí výbornou prácou defenzívnej i ofenzívnej zložky svojej jedenástky. Výsledkom je brilantné skóre – štrnásť strelených a iba jediný inkasovaný gól.

Pre brankára „pusiniek“ Keylora Navasa je zápas so zverencami Diega Simeoneho pridanou motiváciou. „Je to jeden z najvýznamnejších duelov naprieč celou La Ligou. Každý by si to chcel vyskúšať. Budú mať za chrbtom svojich fanúšikov, ale v konečnom dôsledku rozhodne 22 mužov na ihrisku, čo je najdôležitejšie. Takáto konfrontácia vybičuje priaznivcov na maximum, my však pristupujeme ku všetkým súbojom s rovnakou vážnosťou. Každý oponent si zaslúži rešpekt,“ vie 28-ročný kostarický gólman. Citovala ho oficiálna internetová stránka Realu.

Na nedeľu zbroja tiež v tábore domácich. „Derby nám dodáva obrovský entuziazmus. Nezáleží, ako budeme hrať, musíme zvíťaziť za každú cenu. Už mnohokrát sme dokázali, že sme schopní uspieť,“ vyhlásil podľa portálu football-espana.net 29-ročný uruguajský stredný obranca Atlética Diego Godín a mladý argentínsky útočník Ángel Correa doplnil: „Vyzývame prívržencov, aby zostali pokojní. Sme tím, čo ide za triumfom v každom predstavení a iné to nebude ani v nedeľu.“

#Real Madrid #atlético madrid
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
19,99
Dôkaz lásky červený

Dôkaz lásky červený

14,99
Flower box vintage srdce "S" červená ruža

Flower box vintage srdce "S" červená ruža

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk