Kucka prihral na víťazný gól AC Miláno

AC Miláno vyhral v 4. kole talianskej futbalovej ligy nad Palermom 3:2. Sicílsky klub prehral prvýkrát v sezóne, Milánčania si pripísali druhú domácu výhru.

19.09.2015 23:23
Juraj Kucka, Ivaylo Chochev, AC Miláno, Palermo Foto: ,
Juraj Kucka sa snaží odkopnúť loptu z hlavy Ivayla Chocheva.

AC si spravil chuť po týždeň starej prehre v milánskom derby s Interom. Proti Palermu to však jednoduché rozhodne nemal. Ako prvý sa presadil domáci útočník Carlos Bacca, ktorému pohotovo pripravil loptu Bonaventura. Palermo však po chvíli vyrovnalo, po rohovom kope trafil Oscar Hiljemark.

Ešte do polčasu sa z priameho kopu presadil Giacomo Bonaventura a vrátil AC vedenie. Aj druhýkrát však Palermo dokázalo vyrovnať, po nahrávke Gilardina sa opäť presadil Hiljemark. Rossoneri však nakoniec uspeli aj vo svojom druhom domácom zápase. Len dve minúty po Hiljemarkovom vyrovnaní našiel krásny center slovenského reprezentanta Juraja Kucku, ktorý v domácom drese odohral celý zápas, hlavu Carlosa Baccu a kolumbijský útočník sa tiež presadil druhýkrát v zápase.

V druhom sobotňajšom zápase Serie A vyhralo Empoli na pôde Udine 2:1.

Viac na túto tému: #Taliansko #4. kolo #Juraj Kucka #AC Miláno