Bayern v hodine dvanástej strhol v Hoffenheime víťazstvo na svoju stranu

Futbalisti Bayernu Mníchov zvíťazili v sobotňajšom stretnutí 2. kola najvyššej nemeckej futbalovej súťaže I. bundesligy na ihrisku Hoffenheimu 2:1.

22.08.2015 18:36
Bayern Mníchov Foto: ,
Radosť hráčov Bayernu Mníchov v Hoffenheime.

Domáci sa ujali vedenia po 9 sekundách hry, keď Kevin Volland využil chybnú rozohrávku Bavorov. Hostia vyrovnali ešte pred polčasovou prestávkou, v 41. min sa presadil nemecký reprezentant Thomas Müller.

Hoffenheim sa mohol opäť dostať do vedenia v 73. min, ale Poliak Eugen Polanski nepremenil nariadený pokutový kop. O troch bodoch pre Mníchovčanov tak v 90. min rozhodol jeho krajan v drese mníchovského klubu Robert Lewandowski.

Výsledky sobotňajších stretnutí 2. kola najvyššej nemeckej futbalovej súťaže I. bundesligy:

Eintracht Frankfurt – Augsburg 1:1 (0:1)
Góly: 86. Russ – 23. Caiuby

Hannover – Bayer Leverkusen 0:1 (0:1)
Gól: 18. Calhanoglu

Hoffenheim – Bayern Mníchov 1:2 (1:1)
Góly: 1. Volland – 41. T. Müller, 90. Lewandowski, ČK: 73. J. Boateng (Bayern) po druhej ŽK

1. FC Kolín nad Rýnom – Wolfsburg 1:1 (1:0)
Góly: 30. Zoller – 83. Bendtner