Neskoro sa vrátili do klubu. PSG vyradilo Lavezziho a Cavaniho z kádra

04.01.2015 17:38
Lavezzi, Cavani
Ezequiel Lavezzi (vľavo) s Edinsonom Cavanim. Autor: ,

Útočné duo francúzskeho futbalového klubu Paríž St. Germain Ezequiel Lavezzi a Edinson Cavani dostalo od svojho zamestnávateľa trest za neskorý návrat do tímu po zimnej prestávke.

Dvadsaťdeväťročný Argentínčan Lavezzi aj o dva roky mladší Uruguajčan Cavani musia zaplatiť pokutu v nezverejnenej výške a týždeň budú trénovať individuálne. Ofenzívna dvojica sa do metropoly Francúzska vrátila v piatok ráno po tom, čo vynechala tréningový kemp v Maroku.

„Takýto počin prišiel v nevhodnom čase. Potrebujeme sa naladiť pred výzvami, ktoré na nás čakajú v druhej polovici sezóny. Pokiaľ dáte na prvé miesto osobné záujmy, ohrozujete celý kolektív. Koncom budúceho týždňa zhodnotíme situáciu a uvidíme, či sa môžu vrátiť do kádra,“ povedal tréner PSG Laurent Blanc a potvrdil, že juhoamerické duo nebude v zostave v pondelok v stretnutí Francúzskeho pohára na pôde Montpellieru ani cez víkend v ligovom zápase.

Lavezzi s Cavanim sa bránili, že chceli stráviť viac času s rodinami, nepresvedčili však Blanca ani športového viceriaditeľa parížskeho klubu Oliviera Letanga.

#Paríž St. Germain #Ezequiel Lavezzi #Edinson Cavani
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku