Rumunov hnevá správanie Dušana Kuciaka

Slovenský futbalový brankár Dušan Kuciak od stredy trénuje s poľským tímom Legia Varšava. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby 26-ročný gólman nemal ešte na dva roky platnú zmluvu s rumunským klubom FC Vaslui.

01.07.2011 16:44
Dušan Kuciak Foto: ,
Dušan Kuciak.
debata (2)

Účastník minuloročných majstrovstiev sveta v Juhoafrickej republike údajne už desať dní neoznámil svojmu zamestnávateľovi, kde sa nachádza. Správanie Dušana Kuciaka pobúrilo vedenie rumunského klubu. Za jeho svojvoľným odchodom údajne stoja finančné podlžnosti klubu voči hráčovi. Informuje o tom poľský spravodajský portál www.sport.onet.pl. „Neexistuje žiadne ospravedlnenie takéhoto správania sa,“ hneval sa hlavný sponzor FC Vaslui Adrian Porumboiu.

Kuciak začal so seniorským futbalom v Trenčíne, odkiaľ prestúpil do Žiliny, v roku 2005 hosťoval v anglickom tíme West Ham United. Hráčom FC Vaslui je od roku 2008. Poľské médiá tvrdia, že s Legiou Varšava by mal podpísať trojročnú zmluvu. S týmto tvrdením rezolútne nesúhlasí Porumboiu: „Niet pochýb o tom, že Kuciak je stále naším hráčom.“

2 debata chyba
Flowers