Weiss junior má zrejme prasaciu chrípku

09.12.2009 12:41
Vladimír Weiss ml.
Vladimír Weiss ml. Autor:

Slovenský futbalový reprezentant pôsobiaci v anglickom prvoligovom klube Manchester City Vladimír Weiss ml. má pravdepodobne prasaciu chrípku. Informuje o tom agentúra AFP.

Okrem 20-ročného slovenského krídelníka trpí vírusom typu H1N1 aj jeho waleský spoluhráč Craig Bellamy. Všetci hráči aj členovia realizačného tímu „The Citizens“ sa museli po týchto zisteniach podrobiť dôkladným testom. Syn reprezentačného trénera Slovenska Vladimíra Weissa st. musel po tom, ako mu bol diagnostikovaný tento vírus, zostať v domácej liečbe.

V sobotňajšom ligovom stretnutí proti FC Chelsea (2:1) preto Weiss junior nefiguroval ani na lavičke náhradníkov, tréner Mark Hughes nemohol využiť ani služby spomenutého Bellamyho.

„Je bežné, že hráči prídu s kašľom, zvýšenou teplotou, poťahujú nosom. Všetko je to na našom doktorovi, ktorý určí, či ide o bežné prechladnutie, alebo je to niečo vážnejšie. On rozhodne o tom, či niekoho pošleme domov alebo nie,“ povedal asistent trénera Man City Mark Bowen pre Manchester Evening News.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
43,99
Sweet trsové ružové ruže

Sweet trsové ružové ruže

25,99
Jarona 4

Jarona 4

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk