Krajčíkov návrat do Slavie je hotový, podpíše dvojročnú zmluvu

06.07.2009 20:15
Matej Krajčík
Matej Krajčík. Autor:

Slovenský futbalista Matej Krajčík sa podľa informácií na internetovej stránke slavianet.ic.cz po polroku vrátil do tímu úradujúceho českého majstra SK Slavia Praha.

Tridsaťjedenročný pravý obranca alebo stredopoliar začiatkom tohto roka prestúpil do mužstva najvyššej talianskej súťaže Reggina Calcio, to si však neudržalo príslušnosť v Serie A pre budúcu sezónu a Krajčík sa s vedením klubu dohodol na predčasnom ukončení zmluvy, ktorá mala ešte dvojročnú platnosť.

Krajčík začal minulý týždeň so Slaviou trénovať a zároveň mal s predstaviteľmi „zošívaných“ rokovať o podmienkach prípadného návratu. Spomenutý fanúšikovský portál v pondelok citoval slová generálneho riaditeľa klubu z Edenu Petra Doležala, podľa ktorého je už všetko dohodnuté. „Áno, s Matejom sme sa už dohodli. Podpíše dvojročnú zmluvu s opciou. Slavia v utorok zvolá tlačovú konferenciu, na ktorej predstaví Krajčíka ako novú posilu.“

Matej Krajčík odišiel zo Slovenska ako devätnásťročný z VTJ Malacky do VP Frýdek-Místek, neskôr hral za Vítkovice, Xaverov a v zime 2003 prestúpil do Slavie Praha, odkiaľ hosťoval vo Viktorii Žižkov a v Českých Budějoviciach. V predchádzajúcich troch rokoch bol stabilným hráčom základnej zostavy Slavie, s ktorou sa vlani tešil z majstrovského titulu a vďaka svojim jesenným výkonom mal výrazný podiel aj na jeho obhajobe.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
43,99
Sweet trsové ružové ruže

Sweet trsové ružové ruže

25,99
Jarona 4

Jarona 4

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk