Krajčík sa po talianskom nezdare možno vráti do Slavie

05.07.2009 12:08
Krajčík
Matej Krajčík. Autor:

Slovenský futbalista Matej Krajčík sa možno opäť stane hráčom českého majstra SK Slavia Praha. Tridsaťjedenročný pravý obranca alebo stredopoliar začiatkom tohto roka prestúpil do tímu najvyššej talianskej súťaže Reggina Calcio, ten si však neudržal príslušnosť v Serii A pre budúcu sezónu a Krajčík sa s vedením klubu dohodol na predčasnom ukončení zmluvy, ktorá mala ešte dvojročnú platnosť.

„Som teraz voľným hráčom a so Slaviou zatiaľ nezáväzne trénujem. Prebiehajú rôzne rokovania a rozhodnúť by sa malo v najbližších dňoch. Pokiaľ ma bude Slavia chcieť, poteší ma to,“ cituje člena širšieho kádra slovenskej reprezentácie spravodajský portál idnes.cz. „Uvidíme, musíme to s Matejom prebrať po všetkých stránkach. Ale v tejto chvíli sú úvahy o tom, že by sa k nám vrátil, veľmi predčasné,“ nechal sa počuť kouč „zošívaných“ Karel Jarolím.

Krajčík odišiel zo Slovenska ako devätnásťročný z VTJ Malacky do VP Frýdek-Místek, neskôr hral za Vítkovice, Xaverov a v zime 2003 prestúpil do Slavie Praha, odkiaľ hosťoval vo Viktorii Žižkov a v Českých Budějoviciach. V predchádzajúcich troch rokoch bol stabilným hráčom základnej zostavy Slavie, s ktorou sa vlani tešil z majstrovského titulu a vďaka svojim jesenným výkonom mal výrazný podiel aj na jeho obhajobe.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
21,99
Ružový flower pot ružové ruže a biele alstromérie

Ružový flower pot ružové ruže a biele alstromérie

29,99
Orchidea zelená na vysoko

Orchidea zelená na vysoko

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk