Vargovo pôsobenie v Sunderlande sa skončilo

15.05.2008 15:50
Stanislav Varga
Stanislav Varga na tréningu. Autor:

Pôsobenie slovenského futbalistu Stanislava Vargu v anglickom prvoligovom klube AFC Sunderland sa končí spolu s touto sezónou. Referujú o tom viaceré britské médiá. Tridsaťpäťročný stopér spolu útočníkom Andym Colom a obrancami Ianom Hartom a Stephenom Wrightom neprešiel selekciou u kouča Roya Keana, ktorý chce žiadať od vedenia tímu 50 miliónov libier na letné posily. "Hovoril som s Andym, Ianom, Stephenom a Stanom. Nedostanú nové zmluvy," povedal R. Keane.

Pre rodáka z Lipian Vargu, ktorý bol od začiatku kalendárneho roka na hosťovaní v druholigovom FC Burnley, sa sezóna 2007/2008 predčasne skončila už v polovici marca vinou vleklého zranenia pravej nohy.

Indispozícia si o mesiac neskôr po zlyhaní liečby injekciami napokon vyžiadala operáciu. Bývalý hráč Tatrana Prešov, Slovana Bratislava, Sunderlandu (jeho prvé miestne pôsobenie), West Bromwichu a Celticu Glasgow nebol „Clarets“ k dispozícii v ostatných siedmich dueloch v druhej najvyššej súťaži, The Championship. Do Sunderlandu sa vrátil predvlani v septembri a mal kontrakt na dve sezóny.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
43,99
Sweet trsové ružové ruže

Sweet trsové ružové ruže

25,99
Jarona 4

Jarona 4

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk