Leicester nemal zľutovanie. Na dno Premier league poslal nováčika

TASR, Pravda | 03.10.2022 23:02
Britain Soccer Premier League Foto: ,
Radosť futbalistov Leicesteru City po jednom zo štyroch gólov do bránky Nottinghamu.
Futbalisti Leicestru City zaknihovali prvý triumf v ligovej sezóne. V dohrávke 8. kola Premier League zdolali na domácom ihrisku Nottingham Forest 4:0.

Leicester City po tomto triumfe opustil posledné miesto tabuľky Premier league, na ktoré spadol práve ich pondelkový súper a nováčik najvyššej súťaže.

Domáci rozhodli o zisku troch bodov už v priebehu prvého polčasu, keď sa dvakrát trafila najväčšia hviezda Leicesteru James Maddison a Harvey Barnes. Skóre uzavrel v polovici druhého polčasu Patson Daka.