Bayern zmazal dvojgólové manko, no víťaznú sériu nepredĺžil

TASR | 15.02.2021 22:54
Robert Lewandowski, Manuel Prietl Foto: ,
Hralo sa v náročných podmienkach. Hviezda Bayernu Robert Lewandowski (vpravo) v súboji s Manuelom Prietlom z Bielefeldu.
Futbalisti Bayernu Mníchov remizovali v pondelkovom stretnutí 21. kola bundesligy s Arminiou Bielefeld 3:3. Ich sedemzápasová víťazná séria vo všetkých súťažiach sa skončila.

Náskok Bayernu na čele tabuľky sa tak scvrkol zo siedmich na päť bodov pred druhým Lipskom.

Hostia mali dobrý vstup do zápasu v Allianz Aréne a už v 9. minúte zaskočil súpera Michel Vlap, v 37. ich poslal do dvojgólového vedenia Amos Pieper.

Príjmy futbalových klubov v minulej sezóne Fotogaléria - 10 fotiek Všetky fotky
10. Juventus: 397,9 milióna eur.

Ihneď po zmene strán znížil Robert Lewandowski, no už o minútu upravil na 3:1 pre nováčika Christian Gebauer. Bayern však dokázal vyrovnať zásluhou gólov Corentina Tolissa a Alphonsa Daviesa.

Bielefeld figuruje s 18 bodmi na 16. mieste tabuľky, no oproti svojim súperom odohral o zápas menej.

Sumár:

Bayern Mníchov – Arminia Bielefeld 3:3 (0:2)
Góly: 48. Lewandowski, 57. Tolisso, 70. Davies – 9. Vlap, 37. Pieper, 49. Gebauer