Kríza Barcelony trvá. V lige nevyhrala už štyri zápasy

TASR | 31.10.2020 16:43
Real futbal Foto: ,
Hráč Realu Federico Valverde oslavuje gól v zápase 8. kola španielskej La Ligy Real Madrid - Huesca (4:1) v sobotu 31. októbra 2020.
Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v 7. kole španielskej La Ligy nad Huescou 4:1.

V neúplnej tabuľke sa dostali na čelo o dva body pred Real Sociedad San Sebastian. Baskický tím má k dobru nedeľňajší duel na pôde Celty Vigo.

Dva góly Madridčanov proti nováčikovi z Huescy strelil Karim Benzema, ďalšie presné zásahy pridali Eden Hazard a Federico Valverde.

Barcelona iba remizovala na pôde Deportiva Alaves 1:1 a v tabuľke je až na 12. mieste s osembodovou stratou na Real Madrid, odohrala však o zápas menej.

Katalánci prehrávali od 31. minúty po góle Luisa Rioja. Deľbu bodov zariadil v 64. minúte Antoine Griezmann. Domáci vtedy hrali už bez vylúčeného Jotu.

Barcelona mala v závere veľký tlak, no Alaves podržal výbornými zákrokmi brankár Fernando Pacheco. Barca nevyhrala v lige v štyroch zápasoch.

La Liga – 7. kolo

NEDEĽA

Valencia – Getafe 2:2

Granada CF – Levante UD 1:1 (1:1)
Góly: 8. Machís – 34. Vezo, ČK: 16. Gonalons (Granada)

Celta Vigo – Real Sociedad San Sebastian 1:4 (0:2)
Góly: 77. Aspas (z 11 m) – 54. a 81. Jose, 24. Silva, 34. Oyarzabal, ČK: 90+3. Fontas (Celta) po druhej ŽK

Real Betis – Elche 3:1 (2:0)
Góly: 29. a 56. Tello, 7. Sanabria – 60. Josan