Šok v Madride. Hviezdny Real prehral doma s trpaslíkom

TASR | 17.10.2020 20:36
Real Madrid Foto: ,
Radosť hráčov Cádizu v zápase proti Realu Madrid.
Futbalisti nováčika z Cadizu sa postarali o obrovské prekvapenie sobotňajšieho programu 6. kola La Ligy, keď na ihrisku Realu Madrid zvíťazili 1:0 zásluhou gólu Anthonyho Lozana zo 16. minúty.

Úradujúci majster utrpel prvú prehru v tomto ročníku najvyššej španielskej súťaže, no s 10 bodmi zostal na čele tabuľky. Na mužstvo trénera Zinedina Zidana sa dotiahli Cadiz i tretia Granada.

FC Sevilla prehral na ihrisku Granady 0:1. Hostia, ktorí hrali celý druhý polčas bez vylúčeného Joana Jordana, utrpeli prvú prehru v tejto sezóne La Ligy. Postaral sa o ňu v 82. minúte Venezuelčan Yangel Herrera. Granada sa vďaka víťazstvu vyšvihla na tretie miesto v neúplnej tabuľke.

Atletico Madrid zvíťazilo nad Celtou Vigo 2:0. O jeho góly sa postarali Luis Suarez a Yannick Carrasco.