Juventus má tajiť veľké problémy medzi Ronaldom a Sarrim

Pravda | 02.12.2019 17:52
Cristiano Ronaldo, Foto: ,
Sú medzi Cristianom Ronaldom a trénerom Mauriziom Sarrim veľké problémy?
Juventus po príchode talianskeho trénera Maurizia Sarriho nepresvedčuje. Minimálne nie herne. Napriek hviezdami nabitému a širokému kádru zvíťazil rekordný majster Serie A v aktuálnom ročníku len trikrát o viac ako jeden gól. Po troch ligových zaváhaniach je druhý s bodovou stratou na Inter Miláno.

Viac sa očakáva aj od päťnásobného najlepšieho futbalistu planéty Cristiana Ronalda. Sedem gólov v šestnástich stretnutiach nie je štatistika odpovedajúca štandardu, na ktorý je portugalský útočník dlhé roky zvyknutý.

Bilanciu i pohodu Ronalda ovplyvňuje nielen jeho nie stopercentný zdravotný stav, no aj ťahy trénera Sarriho, s ktorými bývalá hviezda Realu Madrid vyjadrila gestami už pri viacerých príležitostiach nespokojnosť. Išlo najmä o jeho predčasné striedania.

Bývalý taliansky reprezentant a útočník Realu Madrid či oboch milánskych klubov Antonio Cassano si myslí, že vzťah trénera s hlavnou hviezdou nefunguje.

"Myslím si, že Ronaldo má so Sarrim veľký problém. Z taktického i charakterového hľadiska. Všetko sa začalo, keď ho tréner predčasne striedal vo dvoch zápasoch po sebe. To naštve akéhokoľvek hráča.

Ronalda by ste nemali nikdy vystriedať. Aj keď nehrá najlepší zápas, vplýva na súpera, vzbudzuje v ňom strach. Z môjho pohľadu robí Juventus dobrú prácu a darí sa im ututlať tieto problémy," povedal Cassano pre Tiki Taka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ