Real stratil body v Baskicku, Barcelona s tesnou výhrou

TASR | 15.09.2018 15:15
real futbal marcelo Foto: ,
Zápasová reakcia obrancu Realu Madrid Marcela (vľavo).
Futbalisti Atlética Madrid len remizovali v sobotnom zápase 4. kola španielskej La Ligy na domácom ihrisku s Eibarom 1:1.

Góly padli v úplnom závere, keď najskôr hostí poslal do vedenia v 87. minúte striedajúci Sergio Enrich.

Aspoň bod pre „Los Colchoneros“ zachránil v štvrtej minúte nadstaveného času náhradník Borja Garcés.

Barcelona vyhrala v San Sebastiane 2:1. Domácich poslal do vedenia v 12. minúte Aritz Elustondo, hostia však otočili skóre v druhom polčase po góloch Luisa Suáreza a Ousmanea Dembélého. „Blaugranas“ sú tak priebežne na čele ligovej tabuľky bez straty bodu.

Prvé body v sezóne stratil Real Madrid po remíze 1:1 na pôde Athletica Bilbao. Za domácich sa po pol hodine hry strelecky presadil Iker Muniain, v drese „bieleho baletu“ vyrovnal v 64. minúte Isco.