PSG zdolalo Toulouse a je na čele Ligue 1

SITA | 21.02.2015 22:40
Paríž St. Germain, fanúšikovia Foto: ,
Fanúšikovia Paríža St. Germain majú vďaka víťazstvu nad Toulouse minimálne do nedele dôvod na radosť.
Futbalisti tímu Paríž St. Germain zvíťazili v sobotňajšom domácom zápase 26. kola najvyššej francúzskej súťaže Ligue 1 nad Toulouse 3:1 a minimálne do nedele sa dostali na čelo tabuľky pred Lyon a Marseille.

Dva góly favorita dosiahol Rabiot, tretí pridal T. Silva. Za hostí korigoval striedajúci Ben Yedder.

Približne na 15 minút musel hlavný rozhodca prerušiť duel v Caene, v ktorom domáci zdolali Lens 4:1. Necelých desať minút pred koncom riadneho hracieho času totiž fanúšikovia hostí hádzali rôzne predmety na hraciu plochu a arbiter „stiahol“ hráčov do kabín.

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 26. kola najvyššej francúzskej futbalovej súťaže Ligue 1:

Rennes – Girondins Bordeaux 1:1 (1:0)
Góly: 11. Ntep – 77. Khazri (z pok. kopu)

Stretnutie Evian TG – Lorient odložili pre nepriaznivé podmienky spôsobené výdatným snežením.