Zápas tohtosezónnych súperov Slovana sa skončil jasnou výhrou, v Amsterdame lietali červené karty

Futbalisti Aston Villy remizovali vo štvrtkovom prvom osemfinále Európskej konferenčnej ligy (EKL) na pôde Ajaxu Amsterdam 0:0.

07.03.2024 21:13
Lille OSC Foto:
Lille v Grazi prakticky rozhodlo o svojom postupe.

Ten hral tri minúty v početnej výhode po vylúčení Ezriho Konsu, no o chvíľu na to sa z ihriska porúčal aj domáci Tristan Gooijer.

Premožiteľ Slovana v play off o osemfinále Sturm Graz nestačil na Lille 0:3. Dvoma gólmi vrátane víťazného sa blysol Jonathan David.

Vladimír Weiss Čítajte viac Čo deň, to trest. Na Slovan sa to sype, UEFA zaplatí tisíce

Na domácom ihrisku prehral aj grécky Olympiakos Pireus, keď nestačil na Maccabi Tel Aviv v pomere 1:4 a už v deviatej minúte prehrával 0:2.

Nórske Molde vyhralo nad Brugami, v nadstavení o tom rozhodol presným zásahom na konečných 2:1 Fredrik Gulbrandsen.