MAJSTROVSTVÁ EURÓPY 2020

Skupinová fáza

A-skupina

11. júna
21.00 Turecko – Taliansko (Rím)

12. júna
15.00 Wales – Švajčiarsko (Baku)

16. júna
18.00 Turecko – Wales (Baku)
21.00 Taliansko – Švajčiarsko (Rím)

20. júna
18.00 Švajčiar­sko – Turecko (Baku)
18.00 Taliansko – Wales (Rím)

B-skupina

12. júna
18.00 Dánsko – Fínsko (Kodaň)
21.00 Belgicko – Rusko (Petrohrad)

16. júna
15.00 Fínsko – Rusko (Petrohrad)

17. júna
18.00 Dánsko – Belgicko (Kodaň)

21. júna
21.00 Rusko – Dánsko (Kodaň)
21.00 Fínsko – Belgicko (Petrohrad)

C-skupina

13. júna
18.00 Rakúsko – Severné Macedónsko (Bukurešť)
21.00 Holandsko – Ukrajina (Amsterdam)

17. júna
15.00 Ukrajina – Severné Macedónsko (Bukurešť)
21.00 Holandsko – Rakúsko (Amsterdam)

21. júna
18.00 Severné Macedónsko – Holandsko (Amsterdam)
18.00 Ukrajina – Rakúsko (Bukurešť)

D-skupina

13. júna
15.00 Anglicko – Chorvátsko (Londýn)
15.00 Škótsko – Česko (Glasgow)

18. júna
18.00 Chorvátsko – Česko (Glasgow)
21.00 Anglicko – Škótsko (Londýn)

22. júna
21.00 Chorvátsko – Škótsko (Glasgow)
21.00 Česko – Anglicko (Londýn)

E-skupina

14. júna
18.00 Poľsko – SLOVENSKO (Dublin)
21.00 Španielsko – Švédsko (Bilbao)

18. júna
15.00 Švédsko – SLOVENSKO (Dublin)
21.00 Španielsko – Poľsko (Bilbao)

23. júna
18.00 SLOVENSKO – Španielsko (Bilbao)
18.00 Švédsko – Poľsko (Dublin)

F-skupina

15. júna
18.00 Maďarsko – Portugalsko (Budapešť)
21.00 Francúzsko – Nemecko (Mníchov)

19. júna
15.00 Maďarsko – Francúzsko (Budapešť)
18.00 Portugal­sko – Nemecko (Mníchov)

23. júna
21.00 Portugal­sko – Francúzsko (Budapešť)
21.00 Nemecko – Maďarsko (Mníchov)

Vyraďovacia fáza

Osemfinále

26. júna
18.00 2A – 2B
21.00 1A – 2C

27. júna
18.00 1C – 3D/E/F
21.00 1B – 3A/D/E/F

28. júna
18.00 2D – 2E
21.00 1F – 3A/B/C

29. júna
18.00 1D – 2F
21.00 1E – 3A/B/C/D

Štvrťfinále

2. júla
18.00 víťaz 1F – 3A/B/C – víťaz 2D – 2E
21.00 víťaz 1B – 3A/D/E/F – víťaz 1A – 2C

3. júla
18.00 víťaz 1C – 3D/E/F – víťaz 2A – 2B
21.00 víťaz 1E – 3A/B/C/D – víťaz 1D – 2F

Semifinále

6. júla
21.00 víťaz druhého 1/4finále – víťaz prvého 1/4finále

7. júla
21.00 víťaz štvrtého 1/4finále – víťaz tretieho 1/4finále

11. júla
Finále
21.00 víťaz prvého semifinále – víťaz druhého semifinále