Škriniar prehovoril o pozícii v Interi. Má zajačie úmysly?

, 01.09.2020 20:53
Antonio Conte, Milan Škriniar
Tréner Interu Antonio Conte po postupe do finále Európskej ligy. V pozadí Milan Škriniar, ktorý do zápasu proti Šachtaru nezasiahol. Autor: ,

Ako sme informovali v utorok, tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Pavel Hapal bude musieť v nadchádzajúcom dvojzápase Ligy národov zaimprovizovať pri skladaní defenzívnej formácie.

Slováci odštartujú účinkovanie v 2. skupine B-divízie LN 4. septembra v Bratislave proti Čechom. O tri dni neskôr nastúpia na pôde Izraela, no hrozí im, že do Netanye nepocestujú viacerí hráči.

Izrael patrí v súvislosti s koronavírusovou pandémiou medzi rizikové krajiny.

Stopér Milan Škriniar z Interu Miláno však ráta s oboma duelmi.

"Pripravujem sa na oba zápasy, nevidím v tom nejaký problém. Je to v štádiu riešenia všetko s klubmi, uvidíme, ako to bude.

Je to špecifická situácia pre všetkých, nielen čo sa týka futbalu, ale pre celý svet. Verím, že sa to bude zlepšovať."

Škriniar v závere predchádzajúcej sezóny stratil miesto v základnej zostave talianskeho klubu, ktorý to dotiahol do finále Európskej ligy.

Fanúšikovia Interu pri štadióne v Kolíne.
Trofej pre
		víťaza Európskej ligy pred finále.
+7Futbalisti Sevilly na
		tribúne kolínskeho štadióna.

"Bol som zvyknutý, že som hrával pravidelne všetky zápasy. Potom začal tréner meniť zostavu, keďže sme hrali každý tretí deň. Chalanom sa možno darilo viac, vyhrávali sme a nedostávali sme góly, tréner nemenil zostavu až do posledného zápasu Európskej ligy.

Samozrejme, mrzelo ma, že som nehral, ale dôležité bolo, aby mal klub dobré výsledky," zdôraznil Škriniar, ktorý napriek tomu nemá zajačie úmysly:

"Ešte mám tri roky platnú zmluvu s Interom. V Interi sa nevyjadrili, že by ma nechceli, tréner ma stále chce tam. Je normálne, že má k dispozícii 30 hráčov a musí si vybrať 11, ktorých pošle do zápasu.

Určite to nerobí, aby niekomu poškodil, ale aby mužstvo vyhrávalo. Nemám dôvod odchádzať z Interu, stále som trénoval naplno, čiže nemám dôvod ani ja, ani oni ma odstavovať preč. Stále som hráč Interu ako doteraz."

Marec 2013:
		Spoznávate ich? Stopér Zlatých...
August 2014: Zo
		Škriniara sa pod Dubňom pomaly...
+13Október 2014: Ako jeden
		z prvých okúsil...
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

1 debata
Viac na túto tému: #slovenskí futbalisti #Milan Škriniar #českí futbalisti