Črtá sa hanba. Ukázal fyzioterapeut Maďarom holý zadok?

12.09.2019 09:16
Marián Drinka
Fotografia, na ktorej si Marián Drinka drží nohavice. Niekoľko maďarských svedkov tvrdí, že slovenský fyzioterapeut im ukázal holý zadok. Autor:

Zápas medzi Maďarskom a Slovenskom bol plný emócií. Doteraz sme si však mysleli, že Slováci zvládli napätie v Budapešti s nadhľadom. Teraz sa však zdá, že to tak nebolo.

Podľa portálu parameter.sk, ktorý je určený pre Maďarov žijúcich na Slovensku, to slovenský fyzioterapeut Marián Drinka po zápase poriadne prehnal. Záber, ktorý uverejnil portál, ho síce neusvedčuje, ale rozhodne niečo naznačuje. Múdrejší budeme až po tom, ako sa na verejnosť dostanú zábery z kamier umiestnených v Groupama aréne.

Drinka si na fotografii drží nohavice a sektoru hosťujúcich fanúšikov, kde boli aj ultras DAC Dunajská Streda, je otočený chrbtom. Portál uvádza, že fotografiu získal od jedného zo svojich čitateľov a že Drinka si podľa očitých svedkov nohavice napokon stiahol.

Parameter.sk kontaktoval v tejto súvislosti aj Slovenský futbalový zväz. Jeho hovorkyňa Monika Jurigová uviedla, že zväz bude inkriminovaný moment riešiť.

Situácia je pre SFZ o to nepríjemnejšia, že jeho vedenie sa chcelo na svojho maďarského partnera obrátiť v súvislosti s mohutným piskotom počas maďarskej hymny.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#slovenskí futbalisti #maďarskí futbalisti
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku