Rekordér Ramos ukázal veľkorysé gesto, Kosovo rabovalo v Sofii

, , 10.06.2019 22:56, aktualizované: 11.06.2019 08:57
Futbal ME 2020
Anton Neďalkov z Bulharska a Vedat Muriqi z Kosova počas zápasu v Sofii. Autor: ,

Futbalisti Španielska zdolali Švédsko 3:0 v pondelkovom súboji o 1. miesto v F-skupine kvalifikácie o postup na ME 2020.

Prvé dva góly stretnutia hraného na madridskom Štadíóne Santiaga Bernábeua padli z pokutového kopu.

ZÁPAS AZERBAJDŽAN – SLOVENSKO SLEDUJTE ONLINE NA NAŠOM WEBE

Prvému gólu Sergia Ramosa v 64. min predchádzalo hranie rukou v podaní švédskeho stredopoliara Sebastiana Larssona. Stopér a zároveň kapitán Španielov rozvlnil sieť v reprezentačnom drese po dvadsiaty raz.

V deviatich zápasoch pod vedením Luisa Enriqueho od MS 2018 v Rusku strelil 7 gólov a neskóroval iba dvakrát – proti Anglicku a Malte.

V 84. minúte mohol pridať ďalší gól, ale loptu veľkodušne venoval Álvarovi Moratovi, aby pokutový kop zahral on. Morata sa nepomýlil, skóre napokon uzavrel Mikel Oyarzabal.

VIDEO: Gesto Sergia Ramosa

Ramosa už pred zápasom ocenili za nový reprezentačný rekord v počte víťazstiev, keď prekonal Ikera Casillasa (121).

„Dosiahli sme skvelý výsledok v ťažkom zápase proti húževnatému súperovi. Urobili sme výrazný krok k postupu na majstrovstvá Európy,“ citovala agentúra AP rekordéra Ramosa (123 výhier).

Morata po súboji tiež pochválil kapitána tímu za jeho veľkorysosť. „Bolo to od neho veľmi pekné, že mi prenechal jedenástku. Vôbec som ho o to nežiadal, pretože viem, že rád dáva góly. Bolo to skvelé gesto a budem mu za to vždy vďačný. Je to dvakrát také krajšie, keďže to urobil sám od seba. Vie, čo si o ňom myslím,“ uviedol Morata.

Domácich z lavičky viedol asistent Robert Moreno, keďže hlavný tréner Luis Enrique stále chýba z rodinných dôvodov. „Stále sa môžeme zlepšiť v mnohých veciach. Chceme byť perfektní,“ povedal Moreno.

Španieli majú zo 4 zápasov plný počet 12 bodov a skóre 11:2. Švédi prehrali vôbec po prvý raz po dvoch víťazstvách a jednej remíze.

O najvyššie víťazstvo pondelkového programu 11 zápasov kvalifikácie ME 2020 sa v G-skupine postarali Slovinci. Lotyšom nasúkali na ich trávniku päť gólov, z toho štyri už v prvom polčase.

Domen Crnigoj bol ich dvojgólovým strelcom. Na čele G-skupiny sú Poliaci s plným počtom 12 bodov a bezchybným skóre 8:0. Poľskí futbalisti si vo Varšave poradili s Izraelčanmi 4:0. Jeden z ich gólov strelil z pokutového kopu aj kanonier Robert Lewandowski.

O prekvapenie sa v A-skupine postarali hráči Kosova, ktorí zvíťazili v Bulharsku 3:2. Ich víťazný gól strelil v tretej minúte nadstaveného času Elbasan Rashani. Kosovo naposledy prehralo v októbri 2017, odvtedy bodovalo v 14 zápasoch za sebou.

V druhom zápase tejto skupiny Česi doma nezaváhali a v Olomouci zdolali Čiernohorcov 3:0. Českí futbalisti sa dotiahli v tabuľke na lídrov z Anglicka, majú však na konte o jeden zápas viac.

Kvalifikácia ME 2020

A-skupina

Česko – Čierna Hora 3:0 (1:0)
Góly: 18. Jankto, 49. Kopitovič (vlastný), 83. Schick (z 11 m)

Bulharsko – Kosovo 2:3 (1:1)
Góly: 43. I. Popov, 55. Dimitrov – 14. Rašica, 64. Muriqi, 90.+3 Rašani

    Z V R P S B
1. Anglicko 2 2 0 0 10:1 6
2. Česko 3 2 0 1 5:6 6
3. Kosovo 3 1 2 0 5:4 5
4. Čierna Hora 4 0 2 2 3:1 2
5. Bulharsko 4 0 2 2 5:7 2

B-skupina

Ukrajina – Luxembursko 1:0 (1:0)
Gól: 6. Jaremčuk

Srbsko – Litva 4:1 (3:0)
Góly: 20. a 34. A. Mitrovič, 35. Jovič, 90.+2 Ljajič – 71. Novikovas (z 11 m)

    Z V R P S B
1. Ukrajina 4 3 1 0 8:1 10
2. Luxembursko 4 1 1 2 4:5 4
3. Srbsko 3 1 1 1 5:7 4
4. Portugalsko 2 0 2 0 1:1 2
5. Litva 3 0 1 2 3:7 1

D-skupina

Írsko – Gibraltár 2:0 (1:0)
Góly: 29. Chipolina (vlastný), 90.+3 Brady

Dánsko – Gruzínsko 5:1 (2:1)
Góly: 13. a 63. Dolberg, 30. Eriksen (z 11 m), 72. Poulsen, 90.+3 Braithwaite – 25. Lobjanidze

    Z V R P S B
1. Írsko 4 3 1 0 5:1 10
2. Dánsko 3 1 2 0 9:5 5
3. Švajčiarsko 2 1 1 0 5:3 4
4. Gruzínsko 4 1 0 3 4:8 3
5. Gibraltar 3 0 0 3 0:6 0

F-skupina

Španielsko – Švédsko 3:0 (0:0)
Góly: 64. Ramos (z 11 m), 85. Morata (z 11 m), 87. Oyarzabal

Malta – Rumunsko 0:4 (0:3)
Góly: 7. a 29. Puscas, 34. Chipciu, 90.+1 Man, ČK: 81. Chipciu

Faerské ostrovy – Nórsko 0:2 (0:0)
Góly: 49. a 83. Johnsen

    Z V R P S B
1. Španielsko 4 4 0 0 11:2 12
2. Švédsko 4 2 1 1 8:7 7
3. Rumunsko 4 2 1 1 11:5 7
4. Nórsko 4 1 2 1 8:7 5
5. Malta 4 1 0 3 2:10 3
6. Faerské ostrovy 4 0 0 4 3:12 0

G-skupina

Poľsko – Izrael 4:0 (1:0)
Góly: 35. Piatek, 56. Lewandowski (z 11 m), 58. Grosicki, 84. Kadzior

Lotyšsko – Slovinsko 0:5 (0:4)
Góly: 24. a 27. Črnigoj, 29. a 44. Iličič (prvý z 11 m), 47. Zajc

Severné Macedónsko – Rakúsko 1:4 (1:1)
Góly: 18. Hinteregger (vlastný) – 39. Lazaro, 62. a 82. Arnautovič (prvý z 11 m), 86. Laimer

    Z V R P S B
1. Poľsko 4 4 0 0 8:0 12
2. Izrael 4 2 1 1 8:7 7
3. Rakúsko 4 2 0 2 7:6 6
4. Slovinsko 4 1 2 1 7:3 5
5. Severné Macedónsko 4 1 1 2 5:7 4
6. Lotyšsko 4 0 0 4 1:13 0

E-skupina
21. 3. 2019 Chorvátsko – Azerbajdžan 2:1
21. 3. 2019 Slovensko – Maďarsko 2:0
24. 3. 2019 Wales – Slovensko 1:0
24. 3. 2019 Maďarsko – Chorvátsko 2:1
8. 6. 2019 Chorvátsko – Wales 2:1
8. 6. 2019 Azerbajdžan – Maďarsko 1:3
11. 6. 2019 Azerbajdžan – Slovensko 1:5
11. 6. 2019 Maďarsko – Wales 1:0
6. 9. 2019 Slovensko – Chorvátsko 20.45
6. 9. 2019 Wales – Azerbajdžan 20.45
9. 9. 2019 Azerbajdžan – Chorvátsko 18.00
9. 9. 2019 Maďarsko – Slovensko 18.00
10. 10. 2019 Chorvátsko – Maďarsko 20.45
10. 10. 2019 Slovensko – Wales 20.45
13. 10. 2019 Maďarsko – Azerbajdžan 18.00
13. 10. 2019 Wales – Chorvátsko 18.00
16. 11. 2019 Azerbajdžan – Wales 18.00
16. 11. 2019 Chorvátsko – Slovensko 18.00
19. 11. 2019 Slovensko – Azerbajdžan 20.45
19. 11. 2019 Wales – Maďarsko 20.45
    Z V R P S B
1. Maďarsko 4 3 0 1 6:4 9
2. SLOVENSKO 3 2 0 1 7:2 6
3. Chorvátsko 3 2 0 1 5:4 6
4. Wales 3 1 0 2 2:3 3
5. Azerbajdžan 3 0 0 3 3:10 0
A-skupina
22. 3. 2019 Anglicko – Česko 5:0
22. 3. 2019 Bulharsko – Čierna Hora 1:1
25. 3. 2019 Kosovo – Bulharsko 1:1
25. 3. 2019 Čierna Hora – Anglicko 1:5
7. 6. 2019 Česko – Bulharsko 2:1
7. 6. 2019 Čierna Hora – Kosovo 1:1
10. 6. 2019 Bulharsko – Kosovo 2:3
10. 6. 2019 Česko – Čierna Hora 3:0
7. 9. 2019 Kosovo – Česko 15.00
7. 9. 2019 Anglicko – Bulharsko 15.00
11. 9. 2019 Anglicko – Kosovo 20.45
11. 9. 2019 Čierna Hora – Česko 20.45
11. 10. 2019 Česko – Anglicko 20.45
11. 10. 2019 Čierna Hora – Bulharsko 20.45
14. 10. 2019 Bulharsko – Anglicko 20.45
14. 10. 2019 Kosovo – Čierna Hora 20.45
14. 11. 2019 Česko – Kosovo 20.45
14. 11. 2019 Anglicko – Čierna Hora 20.45
17. 11. 2019 Kosovo – Anglicko 18.00
17. 11. 2019 Bulharsko – Česko 18.00
    Z V R P S B
1. Anglicko 2 2 0 0 10:1 6
2. Česko 3 2 0 1 5:6 6
3. Kosovo 3 1 2 0 5:4 5
4. Čierna Hora 4 0 2 2 3:1 2
5. Bulharsko 4 0 2 2 5:7 2
B-skupina
22. 3. 2019 Luxembursko – Litva 2:1
22. 3. 2019 Portugalsko – Ukrajina 0:0
25. 3. 2019 Portugalsko – Srbsko 1:1
25. 3. 2019 Luxembursko – Ukrajina 1:2
7. 6. 2019 Litva – Luxembursko 1:1
7. 6. 2019 Ukrajina – Srbsko 5:0
10. 6. 2019 Srbsko – Litva 4:1
10. 6. 2019 Ukrajina – Luxembursko 1:0
7. 9. 2019 Litva – Ukrajina 15.00
7. 9. 2019 Srbsko – Portugalsko 15.00
10. 9. 2019 Litva – Portugalsko 20.45
10. 9. 2019 Luxembursko – Srbsko 20.45
11. 10. 2019 Portugalsko – Luxembursko 20.45
11. 10. 2019 Ukrajina – Litva 20.45
14. 10. 2019 Litva – Srbsko 20.45
14. 10. 2019 Ukrajina – Portugalsko 20.45
14. 11. 2019 Portugalsko – Litva 20.45
14. 11. 2019 Srbsko – Luxembursko 20.45
17. 11. 2019 Luxembursko – Portugalsko 15.00
17. 11. 2019 Srbsko – Ukrajina 15.00
    Z V R P S B
1. Ukrajina 4 3 1 0 8:1 10
2. Luxembursko 4 1 1 2 4:5 4
3. Srbsko 3 1 1 1 5:7 4
4. Portugalsko 2 0 2 0 1:1 2
5. Litva 3 0 1 2 3:7 1
C-skupina
21. 3. 2019 Holandsko – Bielorusko 4:0
21. 3. 2019 Severné Írsko – Estónsko 2:0
24. 3. 2019 Holandsko – Nemecko 2:3
24. 3. 2019 Severné Írsko – Bielorusko 2:1
8. 6. 2019 Estónsko – Severné Írsko 1:2
8. 6. 2019 Bielorusko – Nemecko 0:2
11. 6. 2019 Nemecko – Estónsko 8:0
11. 6. 2019 Bielorusko – Severné Írsko 0:1
6. 9. 2019 Estónsko – Bielorusko 20.45
6. 9. 2019 Nemecko – Holandsko 20.45
9. 9. 2019 Estónsko – Holandsko 20.45
9. 9. 2019 Severné Írsko – Nemecko 20.45
10. 10. 2019 Bielorusko – Estónsko 20.45
10. 10. 2019 Holandsko – Severné Írsko 20.45
13. 10. 2019 Bielorusko – Holandsko 20.45
13. 10. 2019 Estónsko – Nemecko 20.45
16. 11. 2019 Nemecko – Bielorusko 20.45
16. 11. 2019 Severné Írsko – Holandsko 20.45
19. 11. 2019 Nemecko – Severné Írsko 20.45
19. 11. 2019 Holandsko – Estónsko 20.45
    Z V R P S B
1. Severné Írsko 4 4 0 0 7:2 12
2. Nemecko 3 3 0 0 13:2 9
3. Holandsko 2 1 0 1 6:3 3
4. Bielorusko 4 0 0 4 1:9 0
5. Estónsko 3 0 0 3 1:12 0
D-skupina
23. 3. 2019 Gruzínsko – Švajčiarsko 0:2
23. 3. 2019 Gibraltár – Írsko 0:1
26. 3. 2019 Írsko – Gruzínsko 1:0
26. 3. 2019 Švajčiarsko – Dánsko 3:3
7. 6. 2019 Gruzínsko – Gibraltár 3:0
7. 6. 2019 Dánsko – Írsko 1:1
10. 6. 2019 Dánsko – Gruzínsko 5:1
10. 6. 2019 Írsko – Gibraltár 2:0
5. 9. 2019 Gibraltár – Dánsko 1:5
5. 9. 2019 Írsko – Švajčiarsko 20.45
8. 9. 2019 Gruzínsko – Dánsko 18.00
8. 9. 2019 Švajčiarsko – Gibraltár 18.00
12. 10. 2019 Gruzínsko – Írsko 20.45
12. 10. 2019 Dánsko – Švajčiarsko 20.45
15. 10. 2019 Gibraltár – Gruzínsko 20.45
15. 10. 2019 Švajčiarsko – Írsko 20.45
15. 11. 2019 Dánsko – Gibraltár 20.45
15. 11. 2019 Švajčiarsko – Gruzínsko 20.45
18. 11. 2019 Gibraltár – Švajčiarsko 20.45
18. 11. 2019 Írsko – Dánsko 20.45
    Z V R P S B
1. Írsko 4 3 1 0 5:1 10
2. Dánsko 3 1 2 0 9:5 5
3. Švajčiarsko 2 1 1 0 5:3 4
4. Gruzínsko 4 1 0 3 4:8 3
5. Gibraltar 3 0 0 3 0:6 0
F-skupina
21. 3. 2019 Malta – Faerské ostrovy 2:1
21. 3. 2019 Švédsko – Rumunsko 2:1
21. 3. 2019 Španielsko – Nórsko 2:1
26. 3. 2019 Malta – Španielsko 0:2
26. 3. 2019 Nórsko – Švédsko 3:3
26. 3. 2019 Rumunsko – Faerské ostrovy 4:1
7. 6. 2019 Faerské ostrovy – Španielsko 1:4
7. 6. 2019 Nórsko – Rumunsko 2:2
7. 6. 2019 Švédsko – Malta 3:0
10. 6. 2019 Faerské ostrovy – Nórsko 0:2
10. 6. 2019 Malta – Rumunsko 0:4
10. 6. 2019 Španielsko – Švédsko 3:0
5. 9. 2019 Faerské ostrovy – Švédsko 20.45  
5. 9. 2019 Nórsko – Malta 20.45
5. 9. 2019 Rumunsko – Španielsko 20.45
8. 9. 2019 Rumunsko – Malta 20.45
8. 9. 2019 Španielsko – Faerské ostrovy 20.45
8. 9. 2019 Švédsko – Nórsko 20.45
12. 10. 2019 Faerské ostrovy – Rumunsko 20.45
12. 10. 2019 Malta – Švédsko 20.45
12. 10. 2019 Nórsko – Španielsko 20.45
15. 10. 2019 Faerské ostrovy – Malta 20.45
15. 10. 2019 Rumunsko – Nórsko 20.45
15. 10. 2019 Švédsko – Španielsko 20.45
15. 11. 2019 Nórsko – Faerské ostrovy 20.45
15. 11. 2019 Rumunsko – Švédsko 20.45
15. 11. 2019 Španielsko – Malta 20.45
18. 11. 2019 Malta – Nórsko 20.45
18. 11. 2019 Španielsko – Rumunsko 20.45
18. 11. 2019 Švédsko – Faerské ostrovy 20.45
    Z V R P S B
1. Španielsko 4 4 0 0 11:2 12
2. Švédsko 4 2 1 1 8:7 7
3. Rumunsko 4 2 1 1 11:5 7
4. Nórsko 4 1 2 1 8:7 5
5. Malta 4 1 0 3 2:10 3
6. Faerské ostrovy 4 0 0 4 3:12 0
G-skupina
21. 3. 2019 Rakúsko – Poľsko 0:1
21. 3. 2019 Severné Macedónsko – Lotyšsko 3:1
21. 3. 2019 Izrael – Slovinsko 1:1
24. 3. 2019 Izrael – Rakúsko 4:2
24. 3. 2019 Poľsko – Lotyšsko 2:0
24. 3. 2019 Slovinsko – Severné Macedónsko 1:1
7. 6. 2019 Rakúsko – Slovinsko 1:0
7. 6. 2019 Severné Macedónsko – Poľsko 0:1
7. 6. 2019 Lotyšsko – Izrael 0:3
10. 6. 2019 Severné Macedónsko – Rakúsko 1:4
10. 6. 2019 Lotyšsko – Slovinsko 0:5
10. 6. 2019 Poľsko – Izrael 4:0
5. 9. 2019 Izrael – Severné Macedónsko 20.45
5. 9. 2019 Rakúsko – Lotyšsko 20.45
5. 9. 2019 Slovinsko – Poľsko 20.45
9. 9. 2019 Lotyšsko – Severné Macedónsko 20.45
9. 9. 2019 Poľsko – Rakúsko 20.45
9. 9. 2019 Slovinsko – Izrael 20.45
10. 10. 2019 Rakúsko – Izrael 20.45
10. 10. 2019 Severné Macedónsko – Slovinsko 20.45
10. 10. 2019 Lotyšsko – Poľsko 20.45
13. 10. 2019 Poľsko – Severné Macedónsko 20.45
13. 10. 2019 Slovinsko – Rakúsko 20.45
13. 10. 2019 Izrael – Lotyšsko 20.45
16. 11. 2019 Slovinsko – Lotyšsko 18.00
16. 11. 2019 Rakúsko – Macedónsko 20.45
16. 11. 2019 Izrael – Poľsko 20.45
19. 11. 2019 Severné Macedónsko – Izrael 20.45
19. 11. 2019 Lotyšsko – Rakúsko 20.45
19. 11. 2019 Poľsko – Slovinsko 20.45
    Z V R P S B
1. Poľsko 4 4 0 0 8:0 12
2. Izrael 4 2 1 1 8:7 7
3. Rakúsko 4 2 0 2 7:6 6
4. Slovinsko 4 1 2 1 7:3 5
5. Severné Macedónsko 4 1 1 2 5:7 4
6. Lotyšsko 4 0 0 4 1:13 0
H-skupina
22. 3. 2019 Albánsko – Turecko 0:2
22. 3. 2019 Andorra – Island 0:2
22. 3. 2019 Moldavsko – Francúzsko 1:4
25. 3. 2019 Turecko – Moldavsko 4:0
25. 3. 2019 Andorra – Albánsko 0:3
25. 3. 2019 Francúzsko – Island 4:0
8. 6. 2019 Island – Albánsko 1:0
8. 6. 2019 Moldavsko – Andorra 1:0
8. 6. 2019 Turecko – Francúzsko 2:0
11. 6. 2019 Albánsko – Moldavsko 2:0
11. 6. 2019 Andorra – Francúzsko 0:4
11. 6. 2019 Island – Turecko 2:1
7. 9. 2019 Island – Moldavsko 18.00
7. 9. 2019 Francúzsko – Albánsko 20.45
7. 9. 2019 Turecko – Andorra 20.45
10. 9. 2019 Albánsko – Island 20.45
10. 9. 2019 Francúzsko – Andorra 20.45
10. 9. 2019 Moldavsko – Turecko 20.45
11. 10. 2019 Andorra – Moldavsko 20.45
11. 10. 2019 Island – Francúzsko 20.45
11. 10. 2019 Turecko – Albánsko 20.45
14. 10. 2019 Francúzsko – Turecko 20.45
14. 10. 2019 Island – Andorra 20.45
14. 10. 2019 Moldavsko – Albánsko 20.45
14. 11. 2019 Turecko – Island 18.00
14. 11. 2019 Albánsko – Andorra 20.45
14. 11. 2019 Francúzsko – Moldavsko 20.45
17. 11. 2019 Albánsko – Francúzsko 20.45
17. 11. 2019 Andorra – Turecko 20.45
17. 11. 2019 Moldavsko – Island 20.45
    Z V R P S B
1. Francúzsko 4 3 0 1 12:3 9
2. Turecko 4 3 0 1 9:2 9
3. Island 4 3 0 1 5:5 9
4. Albánsko 4 2 0 2 5:3 6
5. Moldavsko 4 1 0 3 2:10 3
6. Andorra 4 0 0 4 0:10 0
I-skupina
21. 3. 2019 Kazachstan – Škótsko 3:0
21. 3. 2019 Cyprus – San Maríno 5:0
21. 3. 2019 Belgicko – Rusko 3:1
24. 3. 2019 Kazachstan – Rusko 0:4
24. 3. 2019 San Maríno – Škótsko 0:2
24. 3. 2019 Cyprus – Belgicko 2:2
8. 6. 2019 Rusko – San Maríno 9:0
8. 6. 2019 Belgicko – Kazachstan 3:0
8. 6. 2019 Škótsko – Cyprus 2:1
11. 6. 2019 Kazachstan – San Maríno 4:0
11. 6. 2019 Belgicko – Škótsko 3:0
11. 6. 2019 Rusko – Cyprus 1:0
6. 9. 2019 Cyprus – Kazachstan 18.00
6. 9. 2019 San Maríno – Belgicko 20.45
6. 9. 2019 Škótsko – Rusko 20.45
9. 9. 2019 Rusko – Kazachstan 20.45
9. 9. 2019 San Maríno – Cyprus 20.45
9. 9. 2019 Škótsko – Belgicko 20.45
10. 10. 2019 Kazachstan – Cyprus 16.00
10. 10. 2019 Belgicko – San Maríno 20.45
10. 10. 2019 Rusko – Škótsko 20.45
13. 10. 2019 Kazachstan – Belgicko 15.00
13. 10. 2019 Cyprus – Rusko 18.00
13. 10. 2019 Škótsko – San Maríno 18.00
16. 11. 2019 Cyprus – Škótsko 15.00
16. 11. 2019 Rusko – Belgicko 18.00
16. 11. 2019 San Maríno – Kazachstan 18.00
19. 11. 2019 Belgicko – Cyprus 20.45
19. 11. 2019 San Maríno – Rusko 20.45
19. 11. 2019 Škótsko – Kazachstan 20.45
    Z V R P S B
1. Belgicko 4 4 0 0 11:1 12
2. Rusko 4 3 0 1 15:3 9
3. Kazachstan 4 2 0 2 7:7 6
4. Škótsko 4 2 0 2 4:7 6
5. Cyprus 4 1 0 3 6:5 3
6. San Maríno 4 0 0 4 0:20 0
J-skupina
23. 3. 2019 Bosna a H. – Arménsko 2:1
23. 3. 2019 Taliansko – Fínsko 2:0
23. 3. 2019 Lichtenštajnsko – Grécko 0:2
26. 3. 2019 Arménsko – Fínsko 0:2
26. 3. 2019 Bosna a H. – Grécko 2:2
26. 3. 2019 Taliansko – Lichtenštajnsko 6:0
8. 6. 2019 Arménsko – Lichtenštajnsko 3:0
8. 6. 2019 Fínsko – Bosna a H. 2:0
8. 6. 2019 Grécko – Taliansko 0:3
11. 6. 2019 Grécko – Arménsko 2:3
11. 6. 2019 Taliansko – Bosna a H. 2:1
11. 6. 2019 Lichtenštajnsko – Fínsko 0:2
5. 9. 2019 Arménsko – Taliansko 18.00
5. 9. 2019 Bosna a H. – Lichtenštajnsko 18.00
5. 9. 2019 Fínsko – Grécko 20.45
8. 9. 2019 Arménsko – Bosna a H. 15.00
8. 9. 2019 Fínsko – Taliansko 20.45
8. 9. 2019 Grécko – Lichtenštajnsko 20.45
12. 10. 2019 Bosna a H. – Fínsko 18.00
12. 10. 2019 Taliansko – Grécko 20.45
12. 10. 2019 Lichtenštajnsko – Arménsko 20.45
15. 10. 2019 Fínsko – Arménsko 18.00
15. 10. 2019 Grécko – Bosna a H. 20.45
15. 10. 2019 Lichtenštajnsko – Taliansko 20.45
15. 11. 2019 Arménsko – Grécko 18.00
15. 11. 2019 Fínsko – Lichtenštajnsko 18.00
15. 11. 2019 Bosna a H. – Taliansko 20.45
18. 11. 2019 Grécko – Fínsko 20.45
18. 11. 2019 Taliansko – Arménsko 20.45
18. 11. 2019 Lichtenštajnsko – Bosna a H. 20.45
    Z V R P S B
1. Taliansko 4 4 0 0 13:1 12
2. Fínsko 4 3 0 1 6:2 9
3. Arménsko 4 2 0 2 7:6 6
4. Grécko 4 1 1 2 6:8 4
5. Bosna a Hercegovina 4 1 1 2 5:7 4
6. Lichtenštajnsko 4 0 0 4 0:13 0
#futbal #kvalifikácia #ME 2020
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku