Kvalifikácia ME 2020 v kocke. Pozrite sa, kto, kedy a s kým

20.03.2019 13:44
SOCCER-EURO-WAL-SVK/ Hamšík
Kapitán Slovenska Marek Hamšík ďakuje fanúšikom po zápase v Cardiffe. Autor: ,

Slovensko odštartovalo kvalifikačné boje o Euro 2020 vo štvrtok v Trnave proti Maďarsku. Ale čo ostatné tímy? A čo bude nasledovať potom? Pozrite si celý program.


Kvalifikácia ME 2020

E-skupina
21. 3. 2019 Chorvátsko – Azerbajdžan 2:1
21. 3. 2019 Slovensko – Maďarsko 2:0
24. 3. 2019 Wales – Slovensko 1:0
24. 3. 2019 Maďarsko – Chorvátsko 2:1
8. 6. 2019 Chorvátsko – Wales 2:1
8. 6. 2019 Azerbajdžan – Maďarsko 1:3
11. 6. 2019 Azerbajdžan – Slovensko 1:5
11. 6. 2019 Maďarsko – Wales 1:0
6. 9. 2019 Slovensko – Chorvátsko 0:4
6. 9. 2019 Wales – Azerbajdžan 2:1
9. 9. 2019 Azerbajdžan – Chorvátsko 1:1
9. 9. 2019 Maďarsko – Slovensko 1:2
10. 10. 2019 Chorvátsko – Maďarsko 3:0
10. 10. 2019 Slovensko – Wales 1:1
13. 10. 2019 Maďarsko – Azerbajdžan 1:0
13. 10. 2019 Wales – Chorvátsko 1:1
16. 11. 2019 Azerbajdžan – Wales 0:2
16. 11. 2019 Chorvátsko – Slovensko 3:1
19. 11. 2019 Slovensko – Azerbajdžan 20.45
19. 11. 2019 Wales – Maďarsko 20.45
    Z V R P S B
1. Chorvátsko 8 5 2 1 17:7 17
2. Maďarsko 7 4 0 3 8:9 12
3. Wales 7 3 2 2 8:6 11
4. Slovensko 7 3 1 3 11:11 10
5. Azerbajdžan 7 0 1 6 5:16 1
  • – pozn: Chorvátsko má postup na ME 2020
A-skupina
22. 3. 2019 Anglicko – Česko 5:0
22. 3. 2019 Bulharsko – Čierna Hora 1:1
25. 3. 2019 Kosovo – Bulharsko 1:1
25. 3. 2019 Čierna Hora – Anglicko 1:5
7. 6. 2019 Česko – Bulharsko 2:1
7. 6. 2019 Čierna Hora – Kosovo 1:1
10. 6. 2019 Bulharsko – Kosovo 2:3
10. 6. 2019 Česko – Čierna Hora 3:0
7. 9. 2019 Kosovo – Česko 2:1
7. 9. 2019 Anglicko – Bulharsko 4:0
10. 9. 2019 Anglicko – Kosovo 5:3
10. 9. 2019 Čierna Hora – Česko 0:3
11. 10. 2019 Česko – Anglicko 2:1
11. 10. 2019 Čierna Hora – Bulharsko 0:0
14. 10. 2019 Bulharsko – Anglicko 0:6
14. 10. 2019 Kosovo – Čierna Hora 2:0
14. 11. 2019 Česko – Kosovo 2:1
14. 11. 2019 Anglicko – Čierna Hora 7:0
17. 11. 2019 Kosovo – Anglicko 0:4
17. 11. 2019 Bulharsko – Česko 1:0
    Z V R P S B
1. Anglicko 8 7 0 1 37:6 21
2. Česko 8 5 0 3 13:11 15
3. Kosovo 8 3 2 3 13:16 11
4. Bulharsko 8 1 3 4 6:17 6
5. Čierna Hora 8 0 3 5 3:22 3
  • – pozn: Anglicko a Česko majú postup na ME 2020
B-skupina
22. 3. 2019 Luxembursko – Litva 2:1
22. 3. 2019 Portugalsko – Ukrajina 0:0
25. 3. 2019 Portugalsko – Srbsko 1:1
25. 3. 2019 Luxembursko – Ukrajina 1:2
7. 6. 2019 Litva – Luxembursko 1:1
7. 6. 2019 Ukrajina – Srbsko 5:0
10. 6. 2019 Srbsko – Litva 4:1
10. 6. 2019 Ukrajina – Luxembursko 1:0
7. 9. 2019 Litva – Ukrajina 0:3
7. 9. 2019 Srbsko – Portugalsko 2:4
10. 9. 2019 Litva – Portugalsko 1:5
10. 9. 2019 Luxembursko – Srbsko 1:3
11. 10. 2019 Portugalsko – Luxembursko 3:0
11. 10. 2019 Ukrajina – Litva 2:0
14. 10. 2019 Litva – Srbsko 1:2
14. 10. 2019 Ukrajina – Portugalsko 2:1
14. 11. 2019 Portugalsko – Litva 6:0
14. 11. 2019 Srbsko – Luxembursko 3:2
17. 11. 2019 Luxembursko – Portugalsko 0:2
17. 11. 2019 Srbsko – Ukrajina 2:2
    Z V R P S B
1. Ukrajina 8 6 2 0 17:4 20
2. Portugalsko 8 5 2 1 22:6 17
3. Srbsko 8 4 2 2 17:17 14
4. Luxembursko 8 1 1 6 7:16 4
5. Litva 8 0 1 7 5:25 1

* – pozn: Ukrajina a Portugalsko majú postup na ME 2020

C-skupina
21. 3. 2019 Holandsko – Bielorusko 4:0
21. 3. 2019 Severné Írsko – Estónsko 2:0
24. 3. 2019 Holandsko – Nemecko 2:3
24. 3. 2019 Severné Írsko – Bielorusko 2:1
8. 6. 2019 Estónsko – Severné Írsko 1:2
8. 6. 2019 Bielorusko – Nemecko 0:2
11. 6. 2019 Nemecko – Estónsko 8:0
11. 6. 2019 Bielorusko – Severné Írsko 0:1
6. 9. 2019 Estónsko – Bielorusko 1:2
6. 9. 2019 Nemecko – Holandsko 2:4
9. 9. 2019 Estónsko – Holandsko 0:4
9. 9. 2019 Severné Írsko – Nemecko 0:2
10. 10. 2019 Bielorusko – Estónsko 0:0
10. 10. 2019 Holandsko – Severné Írsko 3:1
13. 10. 2019 Bielorusko – Holandsko 1:2
13. 10. 2019 Estónsko – Nemecko 0:3
16. 11. 2019 Nemecko – Bielorusko 4:0
16. 11. 2019 Severné Írsko – Holandsko 0:0
19. 11. 2019 Nemecko – Severné Írsko 20.45
19. 11. 2019 Holandsko – Estónsko 20.45
    Z V R P S B
1. Nemecko 7 6 0 1 24:6 18
2. Holandsko 7 5 1 1 19:7 16
3. Severné Írsko 7 4 1 2 8:7 13
4. Bielorusko 8 1 1 6 4:16 4
5. Estónsko 7 0 1 6 2:21 1
  • – pozn: Nemecko a Holandsko majú postup na ME 2020
D-skupina
23. 3. 2019 Gruzínsko – Švajčiarsko 0:2
23. 3. 2019 Gibraltár – Írsko 0:1
26. 3. 2019 Írsko – Gruzínsko 1:0
26. 3. 2019 Švajčiarsko – Dánsko 3:3
7. 6. 2019 Gruzínsko – Gibraltár 3:0
7. 6. 2019 Dánsko – Írsko 1:1
10. 6. 2019 Dánsko – Gruzínsko 5:1
10. 6. 2019 Írsko – Gibraltár 2:0
5. 9. 2019 Gibraltár – Dánsko 0:6
5. 9. 2019 Írsko – Švajčiarsko 1:1
8. 9. 2019 Gruzínsko – Dánsko 0:0
8. 9. 2019 Švajčiarsko – Gibraltár 4:0
12. 10. 2019 Gruzínsko – Írsko 0:0
12. 10. 2019 Dánsko – Švajčiarsko 1:0
15. 10. 2019 Gibraltár – Gruzínsko 2:3
15. 10. 2019 Švajčiarsko – Írsko 2:0
15. 11. 2019 Dánsko – Gibraltár 6:0
15. 11. 2019 Švajčiarsko – Gruzínsko 1:0
18. 11. 2019 Gibraltár – Švajčiarsko 1:6
18. 11. 2019 Írsko – Dánsko 1:1
Tabuľka:
    Z V R P S B
1. Švajčiarsko 8 5 2 1 19:6 17
2. Dánsko 8 4 4 0 23:6 16
3. Írsko 8 3 4 1 7:5 13
4. Gruzínsko 8 2 2 4 7:11 8
5. Gibraltár 8 0 0 8 3:31 0
  • – pozn: Švajčiarsko a Dánsko majú postup na ME 2020
F-skupina
21. 3. 2019 Malta – Faerské ostrovy 2:1
21. 3. 2019 Švédsko – Rumunsko 2:1
21. 3. 2019 Španielsko – Nórsko 2:1
26. 3. 2019 Malta – Španielsko 0:2
26. 3. 2019 Nórsko – Švédsko 3:3
26. 3. 2019 Rumunsko – Faerské ostrovy 4:1
7. 6. 2019 Faerské ostrovy – Španielsko 1:4
7. 6. 2019 Nórsko – Rumunsko 2:2
7. 6. 2019 Švédsko – Malta 3:0
10. 6. 2019 Faerské ostrovy – Nórsko 0:2
10. 6. 2019 Malta – Rumunsko 0:4
10. 6. 2019 Španielsko – Švédsko 3:0
5. 9. 2019 Faerské ostrovy – Švédsko 0:4
5. 9. 2019 Nórsko – Malta 2:0
5. 9. 2019 Rumunsko – Španielsko 1:2
8. 9. 2019 Rumunsko – Malta 1:0
8. 9. 2019 Španielsko – Faerské ostrovy 4:0
8. 9. 2019 Švédsko – Nórsko 1:1
12. 10. 2019 Faerské ostrovy – Rumunsko 0:3
12. 10. 2019 Malta – Švédsko 0:4
12. 10. 2019 Nórsko – Španielsko 1:1
15. 10. 2019 Faerské ostrovy – Malta 1:0
15. 10. 2019 Rumunsko – Nórsko 1:1
15. 10. 2019 Švédsko – Španielsko 1:1
15. 11. 2019 Nórsko – Faerské ostrovy 4:0
15. 11. 2019 Rumunsko – Švédsko 0:2
15. 11. 2019 Španielsko – Malta 7:0
18. 11. 2019 Malta – Nórsko 1:2
18. 11. 2019 Španielsko – Rumunsko 5:0
18. 11. 2019 Švédsko – Faerské ostrovy 3:0
    Z V R P S B
1. Španielsko 10 8 2 0 31:5 26
2. Švédsko 10 6 3 1 23:9 21
3. Nórsko 10 4 5 1 19:11 17
4. Rumunsko 10 4 2 4 17:15 14
5. Faerské ostrovy 10 1 0 9 4:30 3
6. Malta 10 1 0 9 3:27 3

* – pozn: Španielsko a Švédsko majú postup na ME 2020

G-skupina
21. 3. 2019 Rakúsko – Poľsko 0:1
21. 3. 2019 Severné Macedónsko – Lotyšsko 3:1
21. 3. 2019 Izrael – Slovinsko 1:1
24. 3. 2019 Izrael – Rakúsko 4:2
24. 3. 2019 Poľsko – Lotyšsko 2:0
24. 3. 2019 Slovinsko – Severné Macedónsko 1:1
7. 6. 2019 Rakúsko – Slovinsko 1:0
7. 6. 2019 Severné Macedónsko – Poľsko 0:1
7. 6. 2019 Lotyšsko – Izrael 0:3
10. 6. 2019 Severné Macedónsko – Rakúsko 1:4
10. 6. 2019 Lotyšsko – Slovinsko 0:5
10. 6. 2019 Poľsko – Izrael 4:0
5. 9. 2019 Izrael – Severné Macedónsko 1:1
6. 9. 2019 Rakúsko – Lotyšsko 6:0
6. 9. 2019 Slovinsko – Poľsko 0:2
9. 9. 2019 Lotyšsko – Severné Macedónsko 0:2
9. 9. 2019 Poľsko – Rakúsko 0:0
9. 9. 2019 Slovinsko – Izrael 3:2
10. 10. 2019 Rakúsko – Izrael 3:1
10. 10. 2019 Severné Macedónsko – Slovinsko 2:1
10. 10. 2019 Lotyšsko – Poľsko 0:3
13. 10. 2019 Poľsko – Severné Macedónsko 2:0
13. 10. 2019 Slovinsko – Rakúsko 0:1
13. 10. 2019 Izrael – Lotyšsko 3:1
16. 11. 2019 Slovinsko – Lotyšsko 1:0
16. 11. 2019 Rakúsko – Severné Macedónsko 2:1
16. 11. 2019 Izrael – Poľsko 1:2
19. 11. 2019 Severné Macedónsko – Izrael 20.45
19. 11. 2019 Lotyšsko – Rakúsko 20.45
19. 11. 2019 Poľsko – Slovinsko 20.45
    Z V R P S B
1. Poľsko 9 7 1 1 15:3 22
2. Rakúsko 9 6 1 2 19:8 19
3. Slovinsko 9 4 2 3 14:8 14
4. Severné Macedónsko 9 3 2 4 11:13 11
5. Izrael 9 3 2 4 16:17 11
6. Lotyšsko 9 0 0 9 2:28 0
  • – pozn: Poľsko a Rakúsko majú postup na ME 2020
H-skupina
22. 3. 2019 Albánsko – Turecko 0:2
22. 3. 2019 Andorra – Island 0:2
22. 3. 2019 Moldavsko – Francúzsko 1:4
25. 3. 2019 Turecko – Moldavsko 4:0
25. 3. 2019 Andorra – Albánsko 0:3
25. 3. 2019 Francúzsko – Island 4:0
8. 6. 2019 Island – Albánsko 1:0
8. 6. 2019 Moldavsko – Andorra 1:0
8. 6. 2019 Turecko – Francúzsko 2:0
11. 6. 2019 Albánsko – Moldavsko 2:0
11. 6. 2019 Andorra – Francúzsko 0:4
11. 6. 2019 Island – Turecko 2:1
7. 9. 2019 Island – Moldavsko 3:0
7. 9. 2019 Francúzsko – Albánsko 4:1
7. 9. 2019 Turecko – Andorra 1:0
10. 9. 2019 Albánsko – Island 4:2
10. 9. 2019 Francúzsko – Andorra 3:0
10. 9. 2019 Moldavsko – Turecko 0:4
11. 10. 2019 Andorra – Moldavsko 1:0
11. 10. 2019 Island – Francúzsko 0:1
11. 10. 2019 Turecko – Albánsko 1:0
14. 10. 2019 Francúzsko – Turecko 1:1
14. 10. 2019 Island – Andorra 2:0
14. 10. 2019 Moldavsko – Albánsko 0:4
14. 11. 2019 Turecko – Island 0:0
14. 11. 2019 Albánsko – Andorra 2:2
14. 11. 2019 Francúzsko – Moldavsko 2:1
17. 11. 2019 Albánsko – Francúzsko 0:2
17. 11. 2019 Andorra – Turecko 0:2
17. 11. 2019 Moldavsko – Island 1:2
    Z V R P S B
1. Francúzsko 10 8 1 1 25:6 25
2. Turecko 10 7 2 1 18:3 23
3. Island 10 6 1 3 14:11 19
4. Albánsko 10 4 1 5 16:14 13
5. Andorra 10 1 1 8 3:20 4
6. Moldavsko 10 1 0 9 4:26 3
  • – pozn: Turecko a Francúzsko majú postup na ME 2020
I-skupina
21. 3. 2019 Kazachstan – Škótsko 3:0
21. 3. 2019 Cyprus – San Maríno 5:0
21. 3. 2019 Belgicko – Rusko 3:1
24. 3. 2019 Kazachstan – Rusko 0:4
24. 3. 2019 San Maríno – Škótsko 0:2
24. 3. 2019 Cyprus – Belgicko 2:2
8. 6. 2019 Rusko – San Maríno 9:0
8. 6. 2019 Belgicko – Kazachstan 3:0
8. 6. 2019 Škótsko – Cyprus 2:1
11. 6. 2019 Kazachstan – San Maríno 4:0
11. 6. 2019 Belgicko – Škótsko 3:0
11. 6. 2019 Rusko – Cyprus 1:0
6. 9. 2019 Cyprus – Kazachstan 1:1
6. 9. 2019 San Maríno – Belgicko 0:4
6. 9. 2019 Škótsko – Rusko 1:2
9. 9. 2019 Rusko – Kazachstan 1:0
9. 9. 2019 San Maríno – Cyprus 0:4
9. 9. 2019 Škótsko – Belgicko 0:4
10. 10. 2019 Kazachstan – Cyprus 1:2
10. 10. 2019 Belgicko – San Maríno 9:0
10. 10. 2019 Rusko – Škótsko 4:0
13. 10. 2019 Kazachstan – Belgicko 0:2
13. 10. 2019 Cyprus – Rusko 0:5
13. 10. 2019 Škótsko – San Maríno 6:0
16. 11. 2019 Cyprus – Škótsko 1:2
16. 11. 2019 Rusko – Belgicko 1:4
16. 11. 2019 San Maríno – Kazachstan 1:3
19. 11. 2019 Belgicko – Cyprus 20.45
19. 11. 2019 San Maríno – Rusko 20.45
19. 11. 2019 Škótsko – Kazachstan 20.45
    Z V R P S B
1. Belgicko 9 9 0 0 34:2 27
2. Rusko 9 7 0 2 28:8 21
3. Škótsko 9 4 0 5 13:18 12
4. Cyprus 9 3 1 5 14:14 10
5. Kazachstan 9 3 1 5 12:14 10
6. San Maríno 9 0 0 9 1:46 0
  • – pozn: Belgicko a Rusko majú postup na ME 2020
J-skupina
23. 3. 2019 Bosna a H. – Arménsko 2:1
23. 3. 2019 Taliansko – Fínsko 2:0
23. 3. 2019 Lichtenštajnsko – Grécko 0:2
26. 3. 2019 Arménsko – Fínsko 0:2
26. 3. 2019 Bosna a H. – Grécko 2:2
26. 3. 2019 Taliansko – Lichtenštajnsko 6:0
8. 6. 2019 Arménsko – Lichtenštajnsko 3:0
8. 6. 2019 Fínsko – Bosna a H. 2:0
8. 6. 2019 Grécko – Taliansko 0:3
11. 6. 2019 Grécko – Arménsko 2:3
11. 6. 2019 Taliansko – Bosna a H. 2:1
11. 6. 2019 Lichtenštajnsko – Fínsko 0:2
5. 9. 2019 Arménsko – Taliansko 1:3
5. 9. 2019 Bosna a H. – Lichtenštajnsko 5:0
5. 9. 2019 Fínsko – Grécko 1:0
8. 9. 2019 Arménsko – Bosna a H. 4:2
8. 9. 2019 Fínsko – Taliansko 1:2
8. 9. 2019 Grécko – Lichtenštajnsko 1:1
12. 10. 2019 Bosna a H. – Fínsko 4:1
12. 10. 2019 Taliansko – Grécko 2:0
12. 10. 2019 Lichtenštajnsko – Arménsko 1:1
15. 10. 2019 Fínsko – Arménsko 3:0
15. 10. 2019 Grécko – Bosna a H. 2:1
15. 10. 2019 Lichtenštajnsko – Taliansko 0:5
15. 11. 2019 Arménsko – Grécko 0:1
15. 11. 2019 Fínsko – Lichtenštajnsko 3:0
15. 11. 2019 Bosna a H. – Taliansko 0:3
18. 11. 2019 Grécko – Fínsko 2:1
18. 11. 2019 Taliansko – Arménsko 9:1
18. 11. 2019 Lichtenštajnsko – Bosna a H. 0:3
    Z V R P S B
1. Taliansko 10 10 0 0 37:4 30
2. Fínsko 10 6 0 4 16:10 18
3. Grécko 10 4 2 4 12:14 14
4. Bosna a Hercegovina 10 4 1 5 20:17 13
5. Arménsko 10 3 1 6 14:25 10
6. Lichtenštajnsko 10 0 2 8 2:31 2
  • – pozn: Taliansko a Fínsko majú postup na ME 2020
#slovenskí futbalisti #kvalifikácia ME 2020
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku