Guľova premiéra na medzinárodnej scéne. Slováci remizovali v Kišiňove

30.05.2018 20:22
Futbal SR do 20 rokov.
Futbalisti SR do 20 rokov. Autor:

Slovenskí futbalisti do 20 rokov remizovali v stredajšom prípravnom stretnutí na pôde moldavských rovesníkov v Kišiňove 0:0.

Premiéru na medzištátnej scéne absolvoval slovenský tréner Adrián Guľa, ktorý má na starosti výber do 20 rokov ako kouč reprezentačnej dvadsaťjednotky.

Jeho zverenci režírovali dianie v prvom polčase, ale nevypracovali si vyložené príležitosti. Domáci boli nebezpečnejší po zmene strán, ani oni však neotvorili skóre.

Hosťujúci brankár Martin Vantruba si poradil aj s priamym, no najmä pokutovým kopom Victora Stinu, ktorý hlavný rozhodca odpískal tri minúty pred koncom riadneho hracieho času za ruku, keď sa lopta po centri poodrážala medzi slovenskými hráčmi. Bezgólový stav vydržal zásluhou brankára Trnavy aj po najväčšej šanci zápasu.

Guľa povedie na jeseň reprezentáciu do 21 rokov v prípravnom súboji proti Taliansku (6. septembra) a zostávajúcich troch dueloch kvalifikácie majstrovstiev Európy 2019: 11. septembra na Islande, 12. októbra doma s Estónskom a 16. októbra v Severnom Írsku.

prípravné stretnutie futbalistov do 20 rokov
Moldavsko – Slovensko 0:0

#slovenskí futbalisti do 20 rokov #Kišiňov #Adrián Guľa
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
42,99
Sweet červené ruže a hypericum

Sweet červené ruže a hypericum

36,99
Amore ružové ruže

Amore ružové ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk