Skvelý Bero gólom zariadil remízu Trabzonsporu

Slovenský futbalový reprezentant Matúš Bero gólom pomohol svojmu Trabzonsporu k remíze 1:1 na pôde Fenerbahce Istanbul v sobotňajšom dueli 33. kola najvyššej tureckej súťaže.

27.05.2017 20:44
Matúš Bero Foto: ,
Matúš Bero.

Dvadsaťjedenročný stredopoliar vyrovnal v 54. min umiestnenou strelou spoza šestnástky, v dueli inkasoval aj žltú kartu. V drese domácich odohral celý duel jeho kolega z národného mužstva Martin Škrtel, ktorý sa do štatistík zapísal žltým napomenutím. Na záverečné minúty sa dostal na trávnik aj ďalší hráč Feneru Miroslav Stoch. V drese hostí sa od druhého polčasu predstavil aj ďalší slovenský reprezentant Ján Ďurica.

Výsledky sobotňajších stretnutí 33. kola najvyššej tureckej futbalovej súťaže:

Kasimpasa – Antalyaspor 0:3
Konyaspor – Akhisar Belediye 0:3
Basaksehir – Adanaspor 2:1
Fenerbahce Istanbul – Trabzonspor 1:1
Martin Škrtel odohral celý zápas a v 55. min videl ŽK, Miroslav Stoch (obaja Fenerbahce) nastúpil v 87. min, Matúš Bero odohral celý zápas, v 54. min dal gól a v 27. min videl ŽK, Ján Ďurica (obaja Trabzonspor) hral od 46. min

Viac na túto tému: #Martin Škrtel #Miroslav Stoch #Ján Ďurica #Matúš Bero