Môj stav sa zlepšuje, hlási zranený Ďurica

10.03.2017 12:24
Ján Ďurica
Ján Ďurica. Autor: ,

Slovenský reprezentant v službách tureckého Trabzonsporu Ján Ďurica, ktorý sa zotavuje po zranení kolena, by sa čoskoro mohol opäť objaviť na futbalových trávnikoch.

„Môj stav sa zlepšuje,“ odkázal Ďurica v piatok predpoludním svojim fanúšikom prostredníctvom verifikovanej facebookovej prezentácie. Pripojil fotografiu z tréningového centra Trabzonsporu; na nohách mal tenisky, nie kopačky.

Skúsený 35-ročný stopér sa zranil 20. februára v domácom ligovom dueli proti Alanyasporu, vyšetrenia odhalili poškodenie bočného väzu ľavého kolena. Ďurica vtedy odhadol dĺžku svojej absencie na jeden mesiac. Nie je isté, či bude trénerovi SR Jánovi Kozákovi k dispozícii na marcový zápas na Malte (hrá sa 26. 3. v Ta' Qali) v rámci F-skupiny európskej časti kvalifikácie o postup na MS 2018 do Ruska.

Trabzonspor, v kádri aj s iným reprezentantom SR Matúšom Berom, sa po výsledkovo nevýraznej prvej polovici ročníka šplhá nahor tabuľkovým poradím tureckej Süper Lig. V kalendárom roku 2017 v najvyššej domácej súťaži dosiaľ nenašiel premožiteľa, po 23. kole má na konte 35 bodov (bilancia 10–5–8) a figuruje na 5. priečke.

#Ján Ďurica #Trabzonspor
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
26,99
Amore Alstromeria Color

Amore Alstromeria Color

28,99
Sweet Rose Lily Red

Sweet Rose Lily Red

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk