Vstupenky na Slovinsko budú v predaji od stredy

21.09.2009 16:32
Slovenskí fanúšikovia
Slovenskí fanúšikovia sa v hľadisku aj modlili. Autor:

Vstupenky na dôležitý zápas 3. skupiny európskej časti kvalifikácie o postup na futbalové MS 2010 do JAR Slovensko - Slovinsko (sobota 10. októbra 2009 o 20.30 h na bratislavskom Tehelnom poli) sa začnú predávať v stredu 23. septembra o 12.00 h. Jedna osoba si môže objednať maximálne štyri vstupenky.

„Organizátori zápasu zároveň upozorňujú, že kumulované objednávky na jedno meno nebudú vybavovať a vstupenky sa určite nebudú predávať v deň zápasu,“ poznamenala tlačová hovorkyňa SFZ Janka Peráčková, ktorá ďalej uviedla, že celková kapacita Tehelného poľa bude z bezpečnostných dôvodov opäť znížená. „Ceny lístkov zostanú v porovnaní s predchádzajúcim stretnutím proti Česku nezmenené. Najlacnejšie budú stáť desať a najdrahšie sto eur,“ pripomenula.

„Objednávky na vstupenky na kvalifikačné stretnutie Slovensko – Slovinsko, po ktorom si môžu zverenci Vladimíra Weissa definitívne zabezpečiť účasť na budúcoročnom svetovom šampionáte, sa budú prijímať výhradne vyplnením elektronického formulára na webovej stránke www.marstravel.sk od stredy 23. septembra 2009 od 12.00 h. Výhradným predajcom vstupeniek na uvedený zápas je spoločnosť MarsTravel. SFZ predaj vstupeniek nebude realizovať,“ zdôraznila tlačová hovorkyňa SFZ a pokračovala.

"Najlacnejšie lístky III. kategórie budú do sektorov CS a DS za bránkou za 10 eur, najdrahšie budú biznis vstupenky s občerstvením. Lístky II. kategórie (sektory AS a BS – nekrytá tribúna) sa budú predávať za 20 eur a I. kategórie (sektory AT a BT – krytá tribúna) za 35 eur.

Fanúšikovia slovenského futbalu sa o predaji lístkov budú môcť osobne informovať v sídle firmy Spoločnosť Mars Travel (Ul. Odbojárov 3, 831 03 Bratislava – nad Tenis Pubom), telefonicky na tel. čísle 02/49102250–1 (v pracovných dňoch od 9:00 – 15:00 h) a na internetovom portáli www.marstravel.sk.

„Pre fanúšikov, ktorí chcú kvalifikačný zápas Slovensko – Slovinsko vidieť naživo, ponúka Železničná spoločnosť Slovensko a. s. zľavu na cestovnom vo výške 25 percent. Priaznivci si môžu zakúpiť spiatočný cestovný lístok s 25-percentnou zľavou z ktorejkoľvek stanice na Slovensku do ktorejkoľvek stanice v Bratislave. Cestovný lístok platí na jednu cestu tam a spolu so vstupenkou z futbalového zápasu aj na jednu cestu späť najneskôr do polnoci 11. októbra 2009,“ uvádza sa na oficiálnej stránke SFZ www.futbalsfz.sk.

Prípadní záujemcovia o túto dopravu na zápas získajú podrobné informácie na webovej adrese www.slovakrail.sk, info@slovakrail.sk, respektíve na nonstop infolinke 18 188 (zo zahraničia + 421 18 188) a vo všetkých pokladniciach Železničnej spoločnosti Slovensko, a. s.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
34,99
Jarona 3

Jarona 3

43,99
Sweet trsové ružové ruže

Sweet trsové ružové ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk