V Trnave Svobodu strieda Stanislav Jarábek

12.11.2003 16:10

Do konca jesennej časti slovenskej futbalovej ligy bude sedieť na trénerskej stoličke Spartaka Trnava športový riaditeľ klubu Stanislav Jarábek. Doterajší kormidelník Miroslav Svoboda požiadal vedenie o uvoľnenie z funkcie.

,,K rozviazaniu pracovného pomeru došlo po vzájomnej dohode na žiadosť pána Svobodu. Do konca jesennej časti Corgoň ligy zostávajú ešte tri zápasy, mužstvo v nich povedie Stanislav Jarábek, potom sa uvidí. O tom, kto bude viesť zimnú prípravu, budeme rozprávať až po poslednom jesennom zápase, ktorý odohráme 29. novembra v domácom prostredí proti Trenčínu. Nevylučujem, že na lavičke môže zostať aj pán Jarábek, nemôžem to však ani potvrdiť," povedal prezident trnavského klubu Jozef Bachratý. Asistentami trénera budú naďalej Vladimír Ekhardt a Roland Praj, Stanislav Jarábek zostáva aj vo funkcii športového riaditeľa.

Trnava je štvrtým klubom najvyššej slovenskej futbalovej súťaže, ktorý od začiatku ročníka 2003/2004 vymenil muža pri kormidle, celkovo je to už piata zmena (Slovan 2×, Žilina, Ružomberok). Nový lodivod Spartaka Stanislav Jarábek by sa mal po prvý raz v úlohe hlavného trénera Trnavy predstaviť v nedeľňajšom televíznom zápase 16. kola na Tehelnom poli proti Slovanu Bratislava.

Trénerské zmeny

MFK SCP Ružomberok


Erik Bogdanovský  Jozef Vukušič po 7. kole

ŠK Slovan Bratislava


Jozef Valovič Libor Fašiang (Oleg Taran) po 7. kole
Libor Fašiang Jozef Adamec po 11. kole

MŠK Žilina


Milan Lešický Juraj Šimurka po 7. kole

Spartak Trnava


Miroslav Svoboda Stanislav Jarábek po 15. kole
 
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku