Škrtel skóroval v novej košickej aréne, postup obhajcu zariadil Green

Futbalisti Slovana v utorok v pozícii obhajcu postúpil do štvrťfinále 53. ročníka Slovenského pohára - Slovnaft Cupu 2021/2022.

01.03.2022 21:35
SR Ružomberok futbal Slovnaft Cup osemfinále ZAX Foto: ,
Ružomberčan Matej Madleňák v súboji s Tigranom Barseghjanom zo Slovana.

V osemfinále po dvoch góloch Andreho Greena v druhom polčase zvíťazili v Ružomberku 2:0. Domáci v prvom polčase nepremenili pokutový kop, „belasí“ dohrávali od 78. minúte oslabení o vylúčeného Vernona De Marca.

Do štvrťfinále postúpili aj FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble. Po góle Jozefa Menicha v druhom polčase zvíťazili doma nad druholigovým Púchovom 1:0.

Senica si poradila s účastníkom V. ligy zo Sásovej na ihrisku súpera 3:0.

Trnavčania zvíťazili v novej košickej aréne nad domácim FC 2:1.

Osemfinále SP – Slovnaft Cupu /na jeden zápas/:

MFK Ružomberok – Slovan Bratislava 0:2 (0:0)
Góly: 62. a 87. Green, ŽK: Regáli, Luka, Boďa – Weiss, Kankava, De Marco, ČK: 78. De Marco (Slovan) po 2. ŽK. Rozhodoval: Sedlák, 961 divákov.

ViOn Zlaté Moravce-Vráble – MŠK Púchov 1:0 (0:0)
Gól: 82. Menich, ŽK: Horák – Hundák, Straňák, Kopiš, D. Pilný. Rozhodoval: Mastiš

ŠK Sásová – FK Senica 0:3 (0:2)
Góly: 4. Sulaeman, 17. Jurdík, 58. Anaba, ŽK: Markovič (Sásová), Rozhodoval: Chromý, 460 divákov.

FC Košice – Spartak Trnava 1:2 (0:0)
Góly: 75. Molvadgaard – 50. Škrtel, 85. Ristovski, ŽK: Škrtel, Takáč (obaja Spartak). Rozhodoval: Gemzický.

Viac na túto tému: #ŠK Slovan Bratislava