Neuveriteľný vlastenec z boja o MS. Brankár zažil nočnú moru

17.06.2021 09:40
Josué Duverger Foto: ,
Brankár Haiti Josué Duverger v zápase proti Kanade.

Brankár Haiti Josué Duverger zažil moment ako zo zlého sna.

Počas odvetného zápasu kvalifikácie zóny CONCACAF o postup na MS 2022 v Katare s Kanadou dopustil hneď dvojnásobnej chyby, ktorá viedla ku grotesknému vlastnému gólu.

Haiťania napokon podľahli súperovi 0:3 (v úvodnom zápase padli 0:1) a Kanaďania sa priblížili k účasti na záverečnom turnaji v Katare.

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk

Naspäť však k situácii z trávnika v Bridgeview v americkom štáte Illinos.

V úvodných minútach druhého polčasu za stavu 0:0 Duvergerovi poslal z hranice šestnástky malú domov spoluhráč Kevin LaFrance.

Dvadsaťjedenročný gólman pôsobiaci v portugalskom klube Vitória Setúbal loptu na kopačke nezachytil, no mal šancu svoju šancu napraviť. Ako to dopadlo, uvidíte vo videu:

Viac na túto tému: #MS 2022 vo futbale #haitskí futbalisti #kanadskí futbalisti #Josué Duverger