A vy ste chceli predať Škriniara za 50 miliónov? Neblbnite!

19.02.2021 07:00
Milan Škriniar, Cristiano Ronaldo
Milan Škriniar z Interu Miláno hlavičkuje pred najväčšou hviezdou Juventusu Cristianom Ronaldom. Autor: ,

Slovenský obranca Interu Miláno - Milan Škriniar - je momentálne nenahraditeľný. Napokon, aj tréner Antonio Conte mu dal pred necelým mesiacom novú nálepku - nepredajný.

Pritom donedávna bolo ešte všetko inak. O beka zo Žiaru nad Hronom sa zaujímali európske veľkokluby a otázka neznela kedy, ale za koľko. Podľa talianskych médií už o slovenského reprezentanta nebol v Miláne záujem – neraz presedel duel aj na lavičke.

Bývalého hráča Žiliny a Sampdorie Janov naposledy vynášal do nebies Francesco Colonnese, bývalý obranca Interu Miláno. Ten v podcaste dokonca tvrdí, že nemôže uveriť, že klub chcel Slováka speňažiť.

A pritom podľa zákulisných informácií stačilo tak málo: ak by Tottenham položil na stôl 50 miliónov eur, mohol mať Škriniara. „Keď som to počul, veľmi ma to prekvapilo,“ prezradil Colonnese, ktorý odohrali na San Sire tri sezóny.

Marec 2013:
		Spoznávate ich? Stopér
		Zlatých...
August 2014: Zo
		Škriniara sa pod Dubňom
		pomaly...
+13Október 2014: Ako jeden
		z prvých
		okúsil...

„Ten chlap má všetko. Je rýchly, silný, inteligentný i mentálne silný. Správali sa k nemu ako ku slabému hráčovi ale on je presný opak,“ dodal.

Že sa zo Škriniara stala kľúčová postava klubu, pripomenul aj Sky Sports Italia. Portál tvrdí, že na začiatku sezóny sa Inter v obrane trápil. Odkedy je Slovák v základnej zostave, inkasovaný gólový priemer talianskeho giganta klesol z 1,6 na 0,8 na zápas.

#Milan Škriniar #Inter Miláno
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku