Uplynulo desať rokov od rozhovoru, ktorý nemal nikto nikdy počuť

25.11.2020 13:52
Jaromír Bosák
Jaromír Bosák. Autor:

Bola prestávka, komentátor sa na chvíľu rozlúčil s divákmi a televízia mala 15 minút vysielať niečo iné.

Lenže nič z toho, prenos pokračoval na internetovej verzii a nič netušiaci komentátor – legenda Českej televízie – Jaromír Bosák sa pustil do hodnotenia zápasu Mladej Boleslavi so Slaviou. Sparinga mu pritom robil futbalový expert Vladimír Táborský…

Udalo sa to pred desiatimi rokmi no nezabudnuteľné veci ťažko vypustiť z hlavy. A ak predsa len áno, potom si ich treba pripomenúť.

Bosák s Táborským skritizovali, čo sa dalo. Od vedenia až po najmladších hráčov. Niť nezostala suchá doslova na nikom.

„Tie hlášky si pamätám dodnes a dve mi hneď napadli aj teraz,“ obzerá sa po dekáde v rozhovore pre český bulvárny denník Blesk Vladimír Táborský. „Jedna bola od Bosáka: Hej, pozri sa, doktor im zakázal strieľať góly! A druhá odo mňa: Pozri sa na toho malého Čierneho, ja by som bol nasratý a on sa len smeje!“

A čo na to Bosák? „Ja som na to viac menej zabudol, je to prehistória. Bolo to svojím spôsobom pôvabné, ale to je tak všetko,“ vraví komentátor.

Mimochodom, pozrite si video z uniknutého rozhovoru. Je naozaj pôvabné…

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Jaromír Bosák #Česká televízia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku